Kalev raiskas penalti ja kaotas punkte, neli väravat löönud Elva alistas Welco (0)

Ats Purje seekord Tallinna Kalevi eest ei skoorinud. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Esiliiga 20. voorus kaotas punkte Tallinna Kalev, kes leppis kodus 2:2 viiki Tallinna Levadia U21-ga, kelle eest mängisid mõned esindusmeeskonna mängijad. Elva alistas kodus Tartu Welco 4:2.

Kalev haaras seitsmendal minutil Selim El Aabchi tabamusest juhtohjad, aga Tanel Tamberg raiskas 16. minutil suurepärase võimaluse, kui ei realiseerinud penaltit. Vaheajale mindi 1:1 viigiseisul, sest kümmekond minutit enne poolajavilet skooris Andres Järve.

Kalev jäi 1:2 kaotusseisu 80. minutil, kui Levadia U21 eest sahistas Nevil Krimm, aga Andrei Grigorjevi omavärav 89. minutil tähendas, et kohtumine lõppes 2:2. Levadia duubli ridades mängisid esindusmeeskonda kuuluvad Milijan Ilic, Luka Lukovic ja Artjom Komlov.

Welco asus kuuendal minutil Eric Pärna tabamusest Elva vastu juhtima, aga võõrustajad pöörasid 0:1 kaotusseisu 3:1 eduks, kui Jasper Reilson sahistas 31. ja 48. minutil ning Martin Thomson realiseeris 34. minutil penalti. Welco vähendas kaotusseisu Miikal Roosi väravast 53. minutil, kuid Tarvo Timm vormistas kuus minutit hiljem lõppseisu 4:2.

Maardu Linnameeskonna edu mängu ühe vähem pidanud Tallinna Kalevi ees on endiselt kaks punkti, Tallinna Levadia U21 on viiendal kohal, Elva kerkis seitsmendaks ja Tartu Welco jätkab kümnendal ehk viimasel positsioonil.