Kalevi naiskonna uus peatreener on Rõtškov, kes kutsus Levadia mängijaid endaga kaasa (3)

Maksim Rõtškov. Foto: Imre Pühvel

Tallinna Kalevi naiskonna uus peatreener on Maksim Rõtškov, kes loodab mõne Levadiast tuleva täienduse abil Kalevi meistriliiga esikolmikusse viia.

Rõtškov juhendas eelmised kümme aastat Levadia naiskonda, kellega teenis igal liigahooajal medali. Viimased kaheksa korda järjest oli medaliks pronks. Kalev tuli lõppeval aastal neljandaks ning loodab uuel hooajal meistriliigast loobunud Levadialt esikolmikukoha üle võtta.

Rõtškov rääkis Soccernet.ee-le, et kutsus seniseid Levadia mängijaid endaga Kalevisse kaasa: "Ma kutsusin umbes kuut mängijat. Nad mõtlevad. Arvan, et kolm-neli mängijat tulevad. Võib-olla lähevad osad Levadiast Florasse või Pärnusse."

"Kalevis on heal tasemel võistkond. Võime kindlasti kolmanda koha teenida ning mõne täiendusega ka Floralt ja Pärnult punkte võtta," ütles Rõtškov.

Valusal Levadia naiskonna loobumise teemal ei soovinud ta pikemalt rääkida. Ta nentis, et Levadias noored tüdrukud kasvavad, aga mõni aasta läheb veel aega, enne kui nad meistriliigas mängimiseks valmis on.

Eelmise kaheksa pronksise aasta kokkuvõtteks lausus treener: "Kolmas koht oligi realistlik. Kuna meil oli vähe vahetusi, siis oli Flora ja Pärnuga väga raske mängida."

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (3)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROOPA LIIGA
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
PÕNEVAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID