Kalevile piisas puhtaks tööks vaid avapoolajast (0)

Naiste Meistriliiga 17. mänguvoorus võttis JK Tallinna Kalev kindla võidu Põlva FC Lootose üle. Kõik tabamused sündisid avapoolajal.

Lõuna-Eestis käinud Kalev läks kohtumist juhtima 14. minutil, kui väravavõrgu leidis üles Marie Heleen Lisette Kikkas. Kaks minutit hiljem sahistas ka Vanessa Grutopi mängukeelu tõttu tipuründesse nihutatud kapten Maria Orav. Esimese kolmveerandtunni viimasel minutil vormistas Anett Kadastu 3:0 võidu.

Kolm punkti juurde saanud Kalev kindlustas sellega naiste Meistriliiga kolmandat positsiooni. Ühe matši vähem pidanud Saku Sporting jääb kuue silma kaugusele. Hooaja 11. kaotuse saanud Põlva hoiab eelviimast kohta, JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskond jääb neist maha punktiga.