Kalju tegi Pärnus lätlastega viigi (uus täiendus kindel!) (0)

Nõmme Kalju tegi treeninglaagri teises kohtumises 1:1 viigi Läti hõbedameeskonna Riia FC-ga.

Teisipäeval Tartus Narva Transi 4:0 alistanud Kalju mängis nüüd Pärnus, kuhu sõitis külla Bogdan Vaštšuki leivaisa. Kalju värava lõi Trevor Elhi, kes oli Transi vastu punase kaardi teeninud. Mitteametliku debüüdi tegi Kalju särgis Kaspar Paur, kelle nad Tartu Tammekast sama päeva hommikul välja ostsid.

Kui Tartus oli Kalju koosseisus kaks uut keskkaitsjast leegionäri, siis Pärnus jäi neist alles üks. Hispaanlase Hector Marrero palkamisest loobuti, aga brasiillane William Gustavo liitub Kaljuga, kinnitas Kalju pressiesindaja Sarah Brigitta Praun Soccernet.ee-le. Mõned mängud Portugali kõrgliigas mänginud kaitsja on Kaljusse juba registreeritud.

Vaata kõiki Premium liiga suviseid liikumisi!

Nagu Kalju, valmistuvad ka lätlased euromängudeks - nemad kohtuvad Euroopa liigas Sofia CSKA-ga. Et päev hiljem mängis Riia ka Läti karikasarja, kasutati poolaegadel erinevaid koosseise. Vaštšuk Pärnus väljakul ei käinud.

Nõmme Kalju FC - Riia FC 1:1 (1:1)

Trevor Elhi - Lopez

Kalju: Vitali Teleš, Maximiliano Ugge, William Gustavo, Trevor Elhi, Andri Markovitš, Marko Brtan, Reginald, Aleksandr Volkov, Igor Subbotin, Liliu, Alex Matthias Tamm.
Vahetusest: Jevgeni Demidov, Vladimir Avilov, Kaspar Paur, Pavel Londak.