Kams: Eesti esinelik saaks ka Veikkausliigas hakkama (0)

Eelmisel nädalal Soome Veikkausliigas hõbedale tulemise järel pikaaegsesse koduklubisse FC Florasse naasnud Gert Kams rääkis, et välismaal mängimine oli kindlasti huvitav kogemus, aga piisavalt positiivset näeb ta ka kodumaal.

Küsimusele, kuidas võrdleks 36 korda Eesti koondist esindanud paremäär Soome Veikkausliigat ja Eesti Premium liigat, vastas 29-aastane paremäär järgnevalt: "Julgen arvata, et Flora, Levadia, Sillamäe ja Kalju saaksid ka seal väga okeilt hakkama. Et see [Veikkausliiga] on selline hästi võrdne liiga - kõik võivad kõiki võita, kõik võivad kõigiga mängida. Ei ole selliseid suuri skoore, kus keegi võidab 5:0 või 4:0, vaid pigem on minimaalsed võidud. Väga palju on individuaalselt häid mängijaid."

TV Florale antud intervjuus rääkis SK Koeru kasvandik muuhulgas veel sellest, milline nägi elu Soomes täpsemalt välja ning mis ajendas teda tagasi Eestisse tulema. Samuti annab Kams hinnangu Flora hetkeseisule ja sellele, kuidas meeskond esimesel pilgul vahepealse ajaga muutunud on. Kõikide nende teemadega saab lähemalt tutvuda allolevas videos.

Gert Kamsi intervjuu TV Florale:

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
Maradona võitlus kartellide külje all
DUELLI OOTEL
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat
MEISTRITE LIIGA
Kas vihatundest on võimalik vabaneda?
MUSTA MÕTISKLUSED
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID