Kamsi kolmekordsed punktid vedasid Inglid Fantasy vooru võiduni (0)

Kapten Gert Kams tüüris sarnaselt Florale ka Inglid võidusadamasse. Foto: Liisi Troska

Premium liiga teise vooru lõpuga sai läbi ka Betsafe Fantasy teine mängunädal, mille pani kinni Ingel FC võistkonna virtuaalne treener Rauno Roosimägi.

Roosimägi rivistas oma inglid üles kaitsest lähtuva taktikaga, sest kokku teenitud 89 punktist koguni 44 tõi kaitsenelik. FC Flora kapten Gert Kamsile usaldas ta (kolmekordse) kaptenipaela ning usinalt tegid skoori Dmitri Kruglov, Akim Sairinen ja Maximiliano Ugge. Lisaks tõid Roosimägile suuri punkte ka Narva Transi poolkaitsjad Julius Kasparavicius, Joseph Saliste. Seega viis teist vooru järjest nädala parima tiitli koju žetooni "kapteni kolmekordsed punktid" kasutamine.

Tuntud jalgpallitegelastest oli Margus Luik viies ja Soccernetee ajakirjanik Ivar Lepik seitsmes. Premium liiga mängijatele, treeneritele ja klubide ametnikele loodud liigas tuli teises voorus parimale kohale (üldarvestuses 8.) Viljandi Tuleviku mängija Karl Rudolf Org.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID