Kaotanud Interi kaitsja: tõestasime, et oleme sama tugev kui Juventus (5)

Eile õhtul Itaalia kõrgliigas võõrsil 0:1 Juventusele kaotanud Milano Interi kaitsja Miranda oli pärast mängu omade üle uhke.

Juventus teenis võidu 66. minuti Mario Mandžukici väravast, aga omad võimalused tekkisid ka Interil.

"See on raske kaotus, sest olime esimesel poolajal väga head ja raiskasime palju võimalusi. Meie vahe seisneb selles, et Juvel oli üks võimalus ja nad kohe kasutasid selle ära. Meil oli rohkem võimalusi, aga ei suutnud neid ära lüüa," nentis Miranda Inter TV-le.

"Olgu, mis oli, aga tõestasime eile õhtul, et Inter on sama tugev kui Juventus. Peame lihtsalt paremini realiseerima."