Kas maailma kõige ohtlikum ründeduo tuleb Interist? Paistab nii! (0)

Lautaro Martinez (seljaga) ja Romelu Lukaku väravaid tähistamas. Foto: Scanpix / imago images / Gribaudi / ImagePhoto

Milano Inter on lihtsalt pidurdamatus hoos. Täna "käidi külas" San Sirol ehk Milano derbis alistati juriidiliselt kodumeeskonnaks olnud AC Milan koguni 3:0.

Interi eest hullasid täna tavapärased kahtlusalused ehk ründeduo Lautaro Martinez ja Romelu Lukaku. Võib vist juba ametlikult välja kuulutada küll, et vähemalt praegu on tegu Euroopa tuliseima ründeduoga. Pärast tänast on Lukakul liigas kirjas 17 väravat ja viis resultatiivset söötu, Martinez on löönud ise 13 ja eeltöö teinud kuuele väravale.

Nagu sissejuhatuse järel aimata võib, siis just Lukaku ja Martinez kahasse kõik kolm väravat ära lõidki. Seejuures veel nii, et viiendal minutil löödud Martineze avavärale lasi Lukaku vasakuga suurepärase tsenderduse. Teise lõi samuti Martinez, kolmanda 66. minutil Lukaku.

Mängu kõige vingem episood aga ehk isegi ei sündinudki Interi ründegeeniuste töö tagajärjel. Teine poolaeg algas Interi väravavahi Samir Handanovici fantastilise minutiga, kus sloveen lühikese aja jooksul koguni kolm supertõrjet pakkus. Esmalt pareeris ta kahel korral Zlatan Ibrahimovici pealöögi, seejärel tõi lati alt ära Sandro Tonali kauglöögi.

Interi edu Itaalia liiga tipus on Milani ees nüüdseks neli punkti, teised jäävad veel kaugemale maha.

Parma - Udinese 2:2 (2:0)
3. Andreas Cornelius, 32. pen. Juraj Kucka - 64. Stefano Okaka, 80. Bram Nuytinck

Milan - Milano Inter 0:3 (0:1)