Kas Pochettino pääses? Watfordi suur prohmakas kinkis Tottenhamile viigi (0)

Mullu Meistrite liiga finaalis mänginud Tottenham Hotspur suutis kolmandast järjestikusest kaotusest pääseda, kui koduplatsil viimasel kohal asuva Watfordi vastu 1:1 viik päästeti.

Tottenhami viimased kaks mängu olid lõppenud pehmelt öeldes kohutava tagajärjega - esmalt kaotati 2:7 Müncheni Bayernile ja siis 0:3 Brightonile. Siiski võis tänase suhtes olla pigem optimistlik, sest viimatisest kaotusest saadi taastuda kaks nädalat, mängiti kodus ja vastane oli ju ikkagi tabeli põhjas. Kaasa aitas kindlasti ka fakt, et juba teisel minutil sai vigastada Watfordi nimekas ründaja Danny Welbeck.

Paraku tõmmati nende unistusele kiirelt kriips peale, sest juba kuuendal minutil viis Abdoulaye Doucoure Watfordi juhtima. Viik saadi kätte alles 86. minutil, kui Watfordi puurilukk Ben Foster ja kaitsja Kiko Femenia omavahel kokku põrkasid ja Dele Alli sai palli tühja raami lükata. Lisaks olulisele viigipunktile võis see värav ühtlasi tähendada ka seda, et peatreeneri Mauricio Pochettino töökoht säilib ja ta veel kinga ei saa.

Leicesteris meenutati täna eelmise aasta oktoobris meie hulgast lahkunud klubi juhti Vichai Srivaddhanaprabhat ja veel nelja inimest, kes alla kukkunud helikopteri pardal olid. Leicesteri meeskond oli tähtsa päeva puhul ülesannete kõrgusel, kui kodus 2:1 Burnley alistati.

Lisaks said täna võidurõõmu maitsta Everton, Aston Villa ja Chelsea. Õhtu viimases mängus lähevad omavahel vastamisi Crystal Palace ning Manchester City.

Everton - West Ham United 2:0 (1:0)