Kas VAR aitas? Prantsusmaa minivoorus sai väike Caen kuldsed punktid (0)

Prantsusmaal peeti rahutuste jätkumise tõttu taas poolik voor, kui väljakul käisid kümme meeskonda. Kõige intrigeerivama lõpplahenduse pakkus keldrilahing Caeni ja Toulouse'i vahel.

Enne vooru algust alumises kolmikus virelenud Caeni viimasest võidust oli möödas ühe kahe kuu ja kümme mängu, kuid koduplatsil asuti Saif-Eddine Khaoui täpsest kauglöögist 1:0 ette.

Vahetult enne poolajavilet Toulouse siiski viigistas, kui karistusalas tabas löök kaitsja kätt. Kuigi löök sooritati väga lähedalt, oli käega mäng selge - poolajapausile suundusid meeskonnad 1:1 viigiseisul ja see püsis tablool kuni päris viimaste hetkedeni.

Siis sööstis vahetusest sekkunud Evens Joseph kaitsja selja taha ja karistusalasse, kukkudes pealtnäha väga kerge puute peale. Kohtunik käis ekraani eest läbi ja otsustas penalti kasuks, kuigi ilmselt olnuks tal õigus ka vastupidiselt otsustades. Faycal Fajr aga lahendas olukorra kodufännide rõõmuks ja tõi magusad punktid.

Caen - Toulouse 2:1 (1:1)