Katalaanidele tuli baskide vastu potentsiaalsest kuuest punktist neli (1)

Hispaania kõrgliiga pühapäeva õhtustes mängudes läksid vastamisi Baskimaa ja Barcelona meeskonnad. Baskide saagiks jäi kahest mängust vaid üks punkt.

Päeva avamängus leppisid Espanyol ja Athletic Bilbao 1:1 viiki. Mõlemad väravad löödi avapoolajal. Tabelis on meeskonnad teise kümne esimeses pooles.

Korralikuks trilleriks kujunes Real Sociedadi ja Barcelona vastasseis. Võõrustajad läksid 34. minutiks 2:0 ette, kuid Paulinho viigistas 39. minutil ning Luis Suarez viis kahe väravaga tabeliliidri ette. Neist eriti ilus oli uruguailase esimene tabamus. Lõpu eel saatis kaunist karistuslöögist palli väravasse ka Lionel Messi.

Barcelona on nüüd Euroopa viie tippliiga meeskondadest ainus, kes jätkab hooaega kaotuseta. Edu Atletico Madridi ees on neil üheksa punkti.

Espanyol - Athletic Bilbao 1:1 (1:1)