Kepa sai võimaluse, aga eksis taas ning Chelsea mängis lisaminutitel võidu maha (0)

Inglismaa kõrgliigas jätkavad suured klubid täna viigilainel, kui Liverpooli ja Evertoni tempot matkis ka Chelsea, kes ei suutnud kodus Southamptonist jagu saada.

Chelsea eest lõid täna oma avaväravad Saksamaalt ostetud ründetuusad. Timo Werner näitas Southamptonile oma väledaid jalgu esimese pooltunni jooksul, kui omad 2:0 juhtima viis. Poolaja lõpus lõi aga Danny Ings Southamptoni eest ühe vastu ja tõi mängu põnevuse tagasi.

Mõnemängulise pausi järel otsustas Frank Lampard Chelsea väravapostide vahele saata maailma kalleima väravavahi Kepa Arrizabalaga. Paraku ei mõjunud tänane Kepa niigi madalale enesekindlusele just kuigi hästi, sest 57. minutil eksis ta väljatulekul ja lasi Che Adamsil viigi tabloole lüüa.

Esialgu oli Chelseal sellele veel vastus olemas, kui oma Premier League'i avavärava lõi Kai Havertz. Nende kahjuks lubati aga Taani koondislasel Jannik Vestergaardil karistuslöögijärgses saginas kolmandal üleminutil viigistada.

Täna õhtul mängitakse Premier League'is veel kaks suurt mängu: Manchester City - Arsenal ja Newcastle United - Manchester United.

Chelsea - Southampton 3:3 (2:1)
15., 28. Timo Werner, 59. Kai Havertz - 43. Danny Ings, 57. Che Adams, 90+3. Jannik Vestergaard