Klavan ja Cagliari panid Interi higistama, aga jätkavad nullil (0)

Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari sai täna Serie A teises voorus teise kaotuse, kui koduväljakul alistuti 1:2 seisuga Milano Interile.

Suvel kõvasti meeskonda täiendanud Inter sai avavoorus Leccest 4:0 jagu, aga täna käis nende käsi raskemalt. Kuigi kohtunikud määrasid Lautaro Martinezele esialgu suluseisu, siis videokohtunikud nägid, et paari sentimeetrise varuga oli argentiinlase paiknemine väljakul määruste pärane ja talle läks 25. minutil kirja avavärav.

Teist poolaega alustas Cagliari kõva survega ning see tasus kiirelt ära. Nandez tegi paremal äärel kõva jooksu ning Joao Pedro pealöök tõi tabloole viigiseisu. Kaua see aga ei kestnud, sest Romelu Lukaku lõi penaltipunktilt oma hooaja teise värava ja kindlustas Interile 72. minutil võidupunktid.

Soliidse esituse teinud Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit. Esimesed 75 minutit oli Cagliaril väljakul kolm keskkaitsjat, viimased veerand tundi oli Klavan koos kapten Luca Ceppitelliga kahekesi.