Klavan lõpetas hooaja õnnetu omaväravaga, Zlatan surus Cagliari vastu muru (0)

Ragnar Klavani tööandja Cagliari lõpetas Serie A hooaja 0:3 kaotusega AC Milanile. Eestlase arvele jäi mängu esimene tabamus, kui pall põrkas postist vastu tema jalga ja sealt väravasse.

Milan kontrollis mängu käiku ka avapoolajal, ent ei suutnud 11. minuti avaväravale lisa hankida. Parim võimalus avanes enne poolaja lõppu Zlatan Ibrahimovicil, kuid tema penalti püüdis Cagliari väravavaht Alessio Cragno. Teise poolaja alguses pani Ibra siiski oma võimu maksma, lüües esmalt ise teise värava ning aidates seejärel kaasa kolmanda sünnile.

Klavan võeti 61. minutil puhkama. Eestlane käis sel hooajal Serie A-s väljakul 31 mängus, kuuludes neist 26 juhul algkoosseisu. Mänge kogunes talle seega üle kahe korra rohkem kui eelmisel hooajal. Tema arvele jäi ka neli kollast kaarti.

Cagliari lõpetab liigahooaja 13. või 14. kohaga, sõltuvalt Udinese homsest kohtumisest Sassuologa. Koroonapausi järel 12 mängust üheksa võitu ja kolm viiki kogunud Milan oli juba enne tänast kindlustanud võimsa hooajalõpuga kerkimise kuuendale tabelireale.

Kui Torino Juventus kindlustas juba paar vooru enne lõppu üheksanda järjestikuse meistritiitli ning ka Meistrite liigasse pääseva esineliku koosseis oli juba paigas, siis viimase vooruga said selgeks nende täpsed kohad. Inter sai võõrsil jagu Atalantast ning võttis nende eest teise koha, jättes seekordsed võõrustajad kolmandaks. Neljandana lõpetas Lazio, viiendana AS Roma ja kuuendana Milan. Kaks viimast pääsevad Euroopa liigasse, nagu praeguse seisuga ka seitsmendaks jäänud Napoli. Ent viimastel on veel võimalus tagada koht järgmise hooaja Meistrite liigas, kui nad peaksid tänavuse turniiri võitma.