Klopp: suluseisuotsused mõjutasid kohtunikke. Kõik 50-50 otsused langesid West Hami kasuks (7)

Kuigi küljekohtunikud tegid eilses mängus West Hamiga kahel puhul ränga eksimuse Liverpooli kasuks, kritiseeris Premier League'i liidrite peatreener Jürgen Klopp kohtunikke vastase soosimises.

1:1 viigimängus jäeti ilmselge suluseis fikseerimata Sadio Mane 22. minuti avavärava puhul ning neljandal üleminutil, kui Divock Origil oli suurepärane võimalus kolm punkti Liverpoolile tuua.

"Ma kuulsn, et meie värav tuli suluseisust. Olen päris kindel, et kohtunik teadis seda," sõnas Klopp mängu järel BBC-le. "Kõikides 50-50 olukordades anti karistuslöök vastasmeeskonna kasuks ning see oli meie jaoks keeruline ning tegi elu raskeks."

"Inimesena ei tahaks ma olukorda veelgi võimendada, kui ma tean, et olen esimesel poolajal suure eksimuse teinud. Kohtunikud on loomulikult inimesed ja ma mõistan seda, kuid ma ei mõistnud seda mängu ajal, sest mul polnud aimugi, et värav löödi suluseisust," jätkas sakslane.