Kogenud väravavaht naasis jalgpalli juurde ja liitus Vaprusega (2)

Foto: Pärnu Vapruse Facebook

Pärnu Vapruse teatas oma Facebookis, et meeskonna uusimaks täienduseks on kogenud väravavaht Siim-Sten Palm.

Klubi tegevjuht Karl Palatu: "Siim-Sten Palmi liitumisega on meie esindusmeeskond Esiliiga hooajaks komplekteeritud. Pärast Richard Alandi lahkumist vajasime esindusmeeskonda juurde ühte väravavahti ning Siim-Sten oma kogemustega on meile väga hea valik. Lisaks on ta läbinud Eesti Jalgpalli Liidu treenerikoolitused ning omab juba ka noortetreenerina töötamise kogemust. Seetõttu alustas ta tööd ka meie noortegruppide juures. Soovin Siimule edu ning kindlasti saab tema panus Pärnu jalgpalli arengusse olema märkimisväärne."

Siim-Sten Palm: "Kaks kuud tagasi ei osanud ma mõelda, et võiksin üldse veel kunagi väravavahina tegutseda, kuid paljude erinevate juhuste ja otsuste kokkulangemisel olen ma nüüd uhkusega Pärnu Vapruse meeskonnaliige. Kindlasti võtab natukene aega, et pallitunnetus ja füüsiline pool saavutaks varasema taseme, sest hetkel olen tegevjalgpallist kaks aastat eemal olnud. Mul on hea meel, et selline võimalus tekkis, ning loodan, et saan oma kogemustega meie noorele võistkonnale ja kogu klubile abiks olla."

26-aastane väravavaht on varasemalt mänginud Raplamaa, Nõmme Kalju, Paide Linnameeskonna, Kuressaare, Viljandi ja Flora II meeskondades. 

2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID