Kogukonnajuhi ametipostidele on laekunud juba üle 100 sooviavalduse (kandideerida saab reedeni) (10)

 Foto: Imre Pühvel

Selle nädala reedeni on võimalik kandideerida Premium liiga klubide kogukonnajuhiks. Praeguse seisuga on kokku laekunud üle 100 sooviavalduse.

Avaliku konkursi kaudu otsitakse kogukonnajuhte järgmistele klubidele: Nõmme Kalju FC, Tallinna FCI Levadia, Paide Linnameeskond, Viljandi JK Tulevik, JK Tallinna Kalev, FC Kuressaare, Pärnu JK Vaprus ja Maardu Linnameeskond. Kolmes klubis - FC Floras, JK Narva Transis ja Tartu JK Tammekas - asusid kogukonnajuhid tööle juba suvel pilootprojekti raames.

Kogukonnajuhi töö eesmärk on kasvatada pealtvaatajate arvu läbi järjepideva ja läbimõeldud suhtluse kogukonnaga, kuhu kuuluvad klubis treenivad noored, lapsevanemad, spordihuvilised, piirkonnas elavad inimesed ja tegutsevad koolid, asutused ja organisatsioonid. Kogukonnajuhid alustavad tööd 1. jaanuarist 2019 ja projekt vältab vähemalt kolm aastat.

Kandideerimine kestab 26. oktoobrini 2018. Kõikidel soovijatel palutakse saata inglisekeelne CV ja lühike kaaskiri (mitte rohkem kui 200 sõna) e-posti aadressile ege@jalgpall.ee (lisada märksõnaks vastava klubi nimi). Vaata lisa CVkeskuse portaalist!

Edukas kandidaat on loov ja kirglik jalgpallihuviline, keda motiveerib töötamine spordivaldkonnas. Eelise annab leidlikkus saavutada piiratud võimalustega saavutatakse parim tulemus. Kogukonnajuht lähtub oma töös läbimõeldud tegevuskavast ning selle edukast elluviimisest.

10 kommentaari

REGISTREERITUD (3)
ANONÜÜMNE (7)

raidopaas   •  
Lollid on, kes nendele ametikohtadele kandideerivad. Publikut ei too staadionitele mitte kogukonnajuhid vaid liiga taseme tõus ja klubide traditsioonid. Eestis on kõik nagunii Pohlaku kontrolli all ning tema senise tegutsemise korral ei maksa liigataseme tõusust ja traditsioonidest unistadagi.
rallikas   •  
Loll oled sa ise. Meie tasemest palju nõrgemates liigades käib väga korralik arv publikut jalgpalli vaatamas ning selle taga on vaid tugev ja mõtestatud töö. Eesti inimene on spordisõber ning neile tuleb vaid õigel viisil läheneda, et nad staadionile saada. Selleks tulevased kogukonnajuhid ongi.

Soovitan sul vaadata ja võrrelda Narva Transi publikunumbreid enne kogukonnajuhi ametisse võtmist ning peale tema tulekut. Erinevused on mäekõrgused.
raidopaas   •  
No ok, rallikas, kuid minu visioon on ikkagi veidike teine. Klubidel tuleb lõpetada mitmel erineval kodustaadionil mängimine ning tuleb ka lõpetada nimemuutused, klubide liitumised jms. EJL võiks oma solidaarsusmehhanismi asemel toetada liiga tugevaid, et kaasneks euroedu. Küll siis rahvas staadionile tuleb.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID