Kohe näha, et vanad sõbrad: Pique andnuks Ramosele punase (0)

Hispaania karikasarja poolfinaali raames eile õhtul peetud El Clasico avavaatus lõppes 1:1 viigiga, ent otse loomulikult ei saanud meeskonnad jätta teineteise pihta teravusi loopimata. Barcelona poolel tegi otsa lahti Gerard Pique, kelle arvates pidanuks kohtunik platsilt eemaldama Reali kapteni Sergio Ramose.

Ramos sai üsna mängu alguses kollase kaardi ning tegi teisel poolajal veel mitu viga, kuid pääses teisest hoiatusest ja eemaldamisest. Pique polnud peakohtuniku Antonio Mateu Lahozi tööga seetõttu ülemäära rahul. "Tal olid veidrad põhimõtted, aga pidime mängima ja nendega kohanema," lausus Pique väljaandele Marca.

"Üldjoontes tegi kohtunik siiski  head tööd. Ramos pidanuks küll teise kollase saama, aga mis sinna ikka parata," märkis Pique. Real avas Camp Noul tänu Lucas Vazquezi väravale kiirelt skoori, ent teisel poolajal vastas Malcom ja 27. veebruaril Santiago Bernabeul peetavale korduskohtumisele minnakse vastu 1:1 viigiseisult.