Kohtuniku räme prohmakas röövis Levantelt võimaliku võidu Valencia üle (video!) (2)

Levante oli juba Hispaania kõrgliigas Valencia vastu 2:1 ette asunud, kuid lõpuks tuli vastu võtta 1:3 kaotus.

Kummaline asjade kulg leidis aset teise poolaja keskel, mil esmalt lõi Levante nimekas paremkaitsja Coke peaga nurgalöögi järel värava. Kuivõrd kohtunik nägi, et üht Valencia meest tõugati selga, siis jättis ta selle tabamuse lugemata. Paraku oli tõukajaks aga teine Valencia mängija.

Juba järgmisel rünnakul lõi liigatabelis kolmandal kohal asuv meeskond ise läbi Luciano Vietto end juhtima ja lõpuks võeti kodupubliku silme all 3:1 võit, mis meeskonna taas Real Madridist ette tõstis.

Celta Vigo - Espanyol 2:2 (1:1)