Kollase Allveelaevaga põrkunud Sevilla ulbib endiselt vaevu vee peal (0)

Kaotusseisust välja tulnud Villarreal jätkas Sevilla võidupõuda. Foto: Scanpix / EPA / Domenech Castello

Hispaania kõrgliigas oli Sevilla lähedal, et hooaeg teise järjestikuse võiduga lõpuks ometi käima lükata, kuid Villarreal arvas teisiti.

Eelmises voorus Espanyoli alistamisega lõpuks tabelisse esimesed võidupunktid kirjutanud Sevilla alustas hoogsalt ja juba kaheksandal minutil viis Oliver Torres pärast Isco eeltööd külalised juhtima. Korra kolistas Dani Parejo ka Sevilla väravalatti, ent suures plaanis oli Villarreal hambutu ning peatreener Unai Emery otsustas meeskonda raputada, asendades juba pooletunnise mängu järel Giovani Lo Celso keskväljal Alex Baenaga.

See mõjuski võõrustajatele vajaliku äratuskellana ning teise poolaja alguses viiski just Baena nad viigini, lükates väravasse Francis Coquelini läbisöödu. Villarreal jõudis kahel korral ka võiduväravale lähedale, kui esmalt lõi Marcos Acuna väravajoonelt minema Baena pealelöögi, seejärel tundus aga, et Alex Tellese lohakas tegutsemine Yeremy Pino vastu on põhjustanud penalti. 11 meetrilt õnne proovida Villarreal siiski ei saanud, kuna VAR tuvastas eelnenud olukorras ülinapi suluseisu ning mäng lõppeski 1:1 viigiga. See tähendab, et Sevillal on ka kuue mängu järel tabelis kirjas vaid üks võit.

Tulise madina pidasid maha ka Osasuna ja Getafe. Külalised läksid pooletunnise mängu järel Juan Iglesiase väravast ette, lisaks sai Osasuna paremäär Chimy Avila avapoolaja lõpus punase kaardi. Vähemusse jäänuna oli Osasunal juba napilt võimalusi mängu päästmiseks ning kui Gaston Alvarez veerand tundi enne lõppu Getafe edu kasvatas, oli kohtumise saatus otsustatud.

Villarreal - Sevilla 1:1 (0:1)