Kolmandaks tõusnud Ravens kaalub loobumist. Kapten: peab küsima, kes on jätkamisest huvitatud, ei saa ju viirust töö juurde viia (0)

Coolbet Saaliliigas sai läbi põhiturniir, kui Narva United ja Ravens Futsal Ares Security mängisid järele seitsmenda vooru kohtumise. Ravens sai 2:1 võidu ja kerkis turniiritabelis kolmandaks.

Teisipäeva õhtul Narva Spordikeskuses toimunud mängus esimesel poolajal väravaid ei löödud. Ravens haaras juhtohjad teise poolaja algul, kui Daniil Dikopavlenko lõi 25. minutil omavärava, Jan Mihkel Leetsaar suurendas 33. minutil eduseisu kaheväravaliseks ja 38 sekundit hiljem lõi Narva värava Nikita Baiterjakov.

Kui narvalased oli juba varem Viimsi Smsraha järel otse edasipääsu poolfinaali taganud, siis olulised võidupunktid teeninud Ravens möödus turniiritabelis Tallinna Cosmosest ja tõusis kolmandaks. See tähendab, et Ravens kohtub veerandfinaalis Kohilaga, kes sai põhiturniiril kuuenda koha. Teise veerandfinaalpaari moodustavad Cosmos ja Sillamäe Silmet.

Ravensi kapten Kristjan Paapsi ei osanud öelda, kuidas kodused meistrivõistlused jätkuvad, sest koroonapandeemia ja Eesti Vabariigis kehtestatud piirangud on kogu elu mõjutanud. "See on hea küsimus. Seda peaks jalgpalliliidust küsima. Meie ei tahtnud Narva mängima tulla. Kui meil oleks olnud selline punktiline edu, et oleksime saanud lubada endale kaotuse, siis me poleks siia tulnud. Me teeme küsitluse ja vaatame, kes on meil play-off'ist huvitatud ja kes ei ole. Võimalik, et loobume või lükatakse [mängud] edasi või leitakse mingi muu formaat," sõnas Paapsi mängujärgses intervjuus.

"Ma kehtestan töö juures ise korda, kuidas peame distantsi hoidma ja siis ma ei julge öelda, et tulen nädala sees Narva mängule. See on natuke kummaline. Kui ma selle viirusega töö juurde lähen, siis võetakse mul munad maha," lisas 33-aastane Paapsi.

Kohtumine on ESN TV YouTube'i lehel järelvaadatav (Paapsi intervjuu alates 1:51.50):