Kolme aastaga stabiilseks tiitlinõudlejaks? Paide teab oma kvaliteeti ja tiitel esimesel aastal oleks boonus! (0)

Kas Paidel on tänavu rohkem põhjust rõõmustamiseks kui mullu? Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskond jäi mullu Premium liigas valusal moel medalita, kui hooaja viimases voorus mängiti Tallinna Levadia vastu kaheväravaline eduseis maha ja lõpetati neljandal kohal. Tänavu on komplekteeritud meeskond, kes on nii peatreeneri, kapteni kui ka spordidirektori hinnangul võimeline mängima meistritiitli peale.

"Olime ise neljandas kohas süüdi, aga see pettumus on üle elatud ja seda pole mõtet enam taga nutta. See oli korralik õppetund, millest tuleb järeldused teha. Eelmine hooaeg oli väga raske, käis üles-alla, me ei leidnud esimesel poolaastal stabiilsust ja palju punkte läks kaduma," meenutas Paide kapten Frolov Soccernet.ee-le eelmist aastat.

Ta lisas: "Kui tahad tiitli peale mängida, siis kõik mängud on väga tähtsad. Eelmine hooaeg näitas, et tagumine ots areneb jõudsalt ja kergeid mänge on vähem. Tuleb väga tõsiselt võtta, mäng-mängult minna ja võite noppida. Tiitliheitlus on meie jaoks eelmistel aastatel varakult läbi saanud ja oleme aasta lõpus tipust kaugele jäänud. Läheme tiitlit võitma, aga jalgpallis ei tea kunagi, mis juhtuda võib. Klubi eesmärk on jõuda kolme aastaga tõotatud maale, aga mängijad ja treenerid tahavad sinna võimalikult ruttu. Jalgpalli mängitakse võidu peale ja meie tahame tiitlit võita!"

Klubi president Veiko Veskimäe ütles mullu oktoobris, et Paide eesmärk on järgmise kolme aastaga tõusta stabiilse medalinõudleja staatusest stabiilse tiitlinõudleja staatusesse. Klubi spordidirektori Gert Kamsi sõnul on see hästi sõnastatud eesmärk. "Peame lihtsalt samm-sammult selle poole minema. Kui see tuleb esimesel aastal, siis pigem arvan, et see on boonus. Peame liidritele lähemal olema - viimastel aastatel oleme vähemalt 20 punktiga taga olnud," lausus Kams.

Samal arvamusel on Paide serblasest peatreener Ivan Stojkovic: "Meie eesmärk on konkureerida tipus. Austame oma vastaseid, aga ma tean, et meil on piisavalt kvaliteeti, et võidelda Flora ja Levadiaga tiitlite nimel. Teame, et see pole lihtne, sest Paide on viimastel aastatel vähemalt 20 punktiga maha jäänud, aga teame oma kvaliteeti. Meil on väga hea meeskond, kes suudab tiitliheitlusesse sekkuda. Peame uskuma, et oleme piisavalt head, sest me oleme! Kui seda usume, siis suudame kõigiga võidelda ja mängida enesekindlalt. Tuleb lihtsalt tööd teha ja vaeva näha!"

Haigused ja pisivigastused

Stojkovic sai Paide peatreeneriks mullu mai lõpus, kui meeskond oli Karel Voolaidi käe all kogunud vaid 15 punkti (3 võitu, 6 viiki, 6 kaotust) ja asus Premium liigas alles seitsmendal kohal. Mängupilt uue peatreeneriga paranes, Paide kerkis tabelis kõrgemale ja korjas lõpuks Stojkovici juhendamisel 38 punkti (10 võitu, 8 viiki, 3 kaotust), aga jäi pronksiheitluses Tallinna Kalevile napilt alla.

34-aastane Stojkovic on Eestis töötanud ka Levadias, aga Premium liiga meeskonna peatreenerina polnud serblane varem hooaja ettevalmistust teinud. Nüüd on see Paide Linnameeskonnas tehtud. Kas kõik on läinud plaanipäraselt?

Ivan Stojkovic. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

"Jah, enam-vähem. Kõike ei saa ette ennustada. Meil on olnud natuke probleeme, aga kõige olulisem on see, et saime 99% planeeritust tehtud. Haigused ja pisivigastused natuke mõjutasid, aga meil on väga suur meeskond heade mängijatega ja kui keegi jäi mingil põhjusel eemale, siis oli asendus võtta. Proovisime erinevaid asetusi ja lahendusi, et näha, kuidas mängijad süsteemi sobivad," rääkis Paide pealik, kelle sõnul peaksid kõik mängijad hooaja alguseks terved olema.

Frolov, kes alustab Paides juba kaheksandat hooaega, märkis, et Stojkovici käekiri on võrreldes eelmiste peatreeneritega erinev. "Ivani töömeetodid on natuke teistsugused. Tema protsessis on rohkem taktikalist lähenemist - see on iganädalaselt ja igapäevaselt treeningute osa. Seda kõike on varasemast rohkem. Füüsilise poole pealt on samamoodi, et koormused oleksid head ja periood oleks raske. Võib-olla lihtsalt trennide ülesehitus on teistsugune," kirjeldas kapten.

Kontrollmäng SJK-ga ebaõnnestus

Paide alustas treeningutega jaanuari alguses ja pidas kokku kaheksa hooajaeelset kontrollmängu, millest kolm võideti, kolm viigistati ja kaks kaotati. Frolovi sõnul ei saa rahule jääda vaid esimese mänguga, kui kaotati SJK Seinäjokile 0:3. Paide reisis hommikul Soome ja SJK-ga mängiti samal õhtul. "Kas põhjuseks oli reis või midagi muud, aga füüsilise poole pealt see mingi jälje jättis. Ei saanud meeskonnast head pilti ette. Vastased lendasid selles mängus kiiremini."

Paide mängis seejärel 3:3 viiki Turu Interiga ja 0:0 Liepajaga, kaotas RFS-ile 1:4, alistas Flora 3:2, Metta 6:2 ja Jelgava 1:0. Viimane mäng Kaleviga jäi 1:1 viiki. "Mängupilt oli okei, suutsime oma plaani hästi ellu viia ja minuteid jagada, aga mingites mängudes lasime endale liiga palju väravaid ja sellega peame tööd tegema. Kahju on Kaleviga mängust, sest võiduga oleks olnud parem hooajale vastu minna, aga ei ole hullu. Näitasime, et suudame väravaid lüüa ja viimastes mängudes endale ka väga palju ei lasknud," kommenteeris Frolov.

Ka Stojkovic jäi suures plaanis hooajaeelsete mängudega rahule. "Meil on meeskonnas 20 võrdset ja kvaliteetset mängijat. See on väga oluline, sest hooaeg on pikk ja vajame roteerimiseks suurt koosseisu. Proovisime treeneritega leida meie jaoks parima süsteemi ja arvan, et leidsime selle viimastes mängudes," sõnas Stojkovic rahulolevalt.

Kui olulised olid võidud Flora, Metta ja Jelgava üle? Stojkovic: "Hooajaks valmistumisel ehitame meeskonda füüsiliselt ja taktikaliselt ette, aga samal ajal on vaja võiduharjumust. See on väga oluline, sest võit on võit ja tekitab alati häid emotsioone! Oluline on saada häid mänge ja anda kõigile võimalusi, et kõik saaksid ennast näidata, aga võit on alati oluline!"

Kink vahetas Varicaki välja

Paide treeneritetiimis toimus kahe hooaja vahel suur muudatus, kui senine abitreener Andreja Varicak liikus duubelmeeskonna peatreeneriks ja esindusega liitus 82-kordne Eesti koondislane Tarmo Kink, kes on Stojkovicile juba Levadiast tuttav.

"Esimesed muljed on täpselt sellised nagu ma eeldasin. Tarmo toob meile väga palju kogemusi ja mängijad austavad teda. Ta näeb palju detaile, eriti ründeliinis, kuhu ja kuidas mängijad liikuma peavad ja nii edasi. Minu jaoks on väga oluline, et ta näeb jalgpalli samamoodi nagu mina. See on peamine põhjus, miks Tarmo on siin. Ma olen selle eest klubile väga tänulik!" lausus Stojkovic.

Lõbusas tujus Andre Frolov ja Tarmo Kink. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Frolov märkis, et Kink toob positiivset enerigat ka riietusruumi. "Ta on positiivne kuju ja oskab head huumorit teha. Ta on seotud treeningutega ja teeb trenni lõpus ka ründajatega eraldi tööd. See on kindlasti suureks abiks! Ta on inimesena korralik karakter ja tahab samamoodi alati võita! Ta on hea siduja meeskonna ja treenerite vahel," kiitis kapten.

Komplekteerimine

Paidest on talvel lahkunud suur hulk mängijaid. Kogenud eestlastest on meeskonnast lahkunud Sergei Mošnikov ja Kaimar Saag ning noorematest Siim Aer, Marten Henrik Kelement, Oliver Niit, Kristjan Pelt ja Sten Jakob Viidas. Välismängijatest on uutele jahimaadele siirdunud Babou Cham, Dominique Simon, Bubacarr Tambedou ja Foday Trawally. Viimased kaks lahkusid üleminekusumma eest ehk klubi teenis mängijate müügist raha.

Nende asemele on toodud Eesti koondise keskkaitsja Nikita Baranov (31) ja ründaja Henrik Ojamaa (32), Eesti noortekoondise keskkaitsja Robin Kane (19) ja ründav poolkaitsja Patrik Kristal (16), Serbia poolkaitsja Predrag Medric (25), Kameruni ründaja Abega Enyang Ngu (20) ning Eesti poolkaitsja Rafael Luts (16), kes hakkab mängima duubelmeeskonna eest Esiliigas.

"Ma jään komplekteerimisega rahule," lausus Kams. "Meil olid veel mingisugused erinevad mõtted erinevatele positsioonidele, aga arvan, et saime kätte need mängijad, keda tahtsime saada. Meil on võistkonnasisene hea konkurents igale positsioonile," lisas spordidirektor, kelle sõnul ei mõjutanud komplekteerimist asjaolu, et Paidel pole hetkel eurokohta.

Paidega alustas ettevalmistust ka 26-aastane Eesti väravavaht Karl-Romet Nõmm, aga kuna praeguse seisuga jääb esiväravavaht Ebrima Jarju Paidesse ja teise numbri rollis on kogenud Mihkel Aksalu, siis Nõmmele kohta ei nähtud.

Kas Jarju alustab hooaega kindlasti Paides ja Kams saab rahulikult hingata? "Ei saa rahulikult hingata! Aknad on erinevates riikides erinevate pikkustega lahti. Meil võib aken kinni minna ja tekkida olukord, kus keegi lahkub, aga see on siis juba minu töö ja vastutus. Pean selleks valmis olema - mul peavad võimalikud alternatiivid olema juba välja mõeldud," sõnas ta.

Mida kujutab endast Kameruni ründaja Abega? "Ta on noor ja potentsiaalikas mängija, aga temaga on vaja tööd teha. Ta on ise väga töökas ja kindlasti arenemisvõimeline, aga nagu Aafrika mängijatega ikka, siis on vaja aega, et kõigega harjuda ja sisse elada," vastas spordidirektor.

Abega Enyang Ngu. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Frolovi sõnul on uued mängijad meeskonda sõbralikult vastu võetud. "Ma arvan, et Paidesse ei ole kunagi olnud raske suldanduda. Võib-olla noorematel ja välismaalastel läheb mingil määral aega, aga Eesti meestega on lihtsam. Ei saa kellegi kohta midagi paha öelda. Mõnel võib-olla läheb kohanemisega rohkem aega, aga kõik on normaalsed kutid ja teevad isuga tööd."

Stojkovic on ettevalmistuse ajal korduvalt rääkinud, et on meeskonnaga rahul. Nagu öeldakse, siis kordamine on tarkuse ema. "Ma olen väga rahul oma meeskonnaga! Loodan, et mängijad püsivad terved ja kõik läheb plaanipäraselt," märkis peatreener. "Olen Paides väga õnnelik ja arvan, et see on parim klubi Eestis, kus olla. Ootan põnevusega uut hooaega ja olen üsna kindel, et suudame nende mängijatega saavutada suuri asju."

Kes on tiitlisoosik?

Kuna eelmine hooaeg oli ettearvamatu ja sündis palju üllatusi, siis seda raskem on ennustada järgmist hooaega. Aga siiski: kes heitlevad tiitli nimel, kes tabeli keskel ja kes langeb Premium liigast välja?

"Mulle ei meeldi see küsimus," vastas Stojkovic ausalt. "Ma ei ole teisi eriti vaadanud, sest olen keskendunud oma asjadele. Flora, Levadia, Paide ja arvan, et Kalju võib eespool olla. Tean, et Kalju meeskond on natuke muutunud, aga neil on hea treener, nad töötavad hästi ja mul on nende suhtes suur austus. Narva on toonud mõned huvitavad mängijad. Eks ole näha, kuidas Nõmme United hakkama saab, nad on samuti toonud huvitavaid mängijaid ja hea treeneri. Ma ei oska ennustada. Ma arvan, et tuleb väga võrdne ja põnev hooaeg. Natuke olen siiski vaadanud Pärnu Vaprust, kus Igor Prins on teinud head tööd ja nad mängivad väga huvitavat jalgpalli."

Frolov: "Selge on see, et Levadia on säilitanud suurema osa meeskonnast ja tundub, et nad on saanud ka häid täiendusi. Nemad on kindlasti väga suured favoriidid. Nagu kõik teavad, siis Floral on keerulised ajad, aga nad on varemgi sellest läbi ujunud. Justkui tundub, et ülemine ots on hõredam, aga arvan, et neid meeskondi, kes hakkavad kõigile varvastele astuma, on päris palju. Kindlasti on liiga ühtlasem, aga tiitli peale mängivad ikkagi need, keda on ka eelmistel aastatel etteotsa oodatud."

Kams: "Me ei ole Eesti võistkondadega väga palju mänginud ja kui täiesti aus olen, siis mul ei ole aega olnud jälgida, mida teised teevad. Lõpuks hakkame jõudude vahekorda nägema märtsi alguses, kui pall mängu pannakse. Paberil olen ennegi tugevaid võistkondi näinud, aga lõpuks nimed paberil ei mängi, vaid mängib meeskond. Oluline on see, kuidas meeskonnana suudad treeneri ideid ellu viia."

Suurim staar - Andre Frolov

Kuigi Frolov ei ole ilmselt Paide parim väravakütt, siis kõigi eelduste kohaselt tuleb tänavune hooaeg talle isiklikus plaanis väga eriline. Ta on Premium liigas mänginud 495 kohtumist, asudes selles arvestuses kõigi aegade edetabelis kolmandal kohal. Eespool on vaid Andrei Kalimullin (517) ja Stanislav Kitto (515). Kui Frolov püsib terve ja teenib endale omaselt palju mänguaega, siis kukub rekord umbes suve lõpus või sügise alguses.

"See oleks suur au!" sõnas Frolov. "Muidugi tahaks selle rekordi üle lüüa, kui mul selleks nii hea võimalus on. See pole algusest peale minu plaanidesse kuulunud, aga mida lähemale see jõuab, seda rohkem see ärevamaks või põnevamaks teeb. See oleks kindlasti kõva saavutus ja loodame, et see tuleb võimalikult varakult."

Kuidas on 35-aastane Frolov nii palju mänge koduliigas kirja saanud? Suuresti seetõttu, et teda pole raskemad vigastused seganud ja ta on kogu oma karjääri mänginud kodumaal. "See on hea näide, miks ta on kapten. Ta on väga professionaalne mängija, kes hoolitseb oma keha ja tervise eest. Niimoodi selliseid asju saavutataksegi," märkis peatreener Stojkovic.

Lisaks kõigele muule on Frolov Paidele vaat et asendamatu mängija. Ta on viimastel aastatel mänginud erinevatel positsioonidel. "Kõige rohkem tahetakse mind näha seal, kus on vaja," muigas Frolov. "Meie mänguplaan on paindlik ja mina olen selline mängija, kes saab erinevatel kohtadel hakkama. Pole probleemi, annan endast maksimumi ja aitan meeskonda seal, kus on vaja."

Kellel silm peal hoida? Patrik Kristal

Kristalist, kelle siirdumine Paidesse põhjustas palju jutuainet, sai kaks hooaega tagasi 14 aasta ja 245 päeva vanusena kõigi aegade noorim Eesti kõrgliigas väljakul käinud mängija, kui tegi debüüdi Levadia 3:0 võidumängus Tartu Tammeka vastu. Toona oli Levadia peatreener Stojkovic, kes praegu juhendab Paidet. Kaks aastat Levadia ridadesse kuulunud Kristal on kokku mänginud Premium liigas viis kohtumist.

Ta lõi hooajaeelsetes kontrollmängudes kaks väravat ja Paides arvestatakse temaga kui esindusmeeskonna täieõigusliku liikmena. "Väga-väga tore tulek Kristali poolt. Nii noor mees ja kohe protsessis väga hästi sees. Tõesti rõõm on seda näha. Ta võib sel aastal saada korralikult minuteid, kui terve püsib," kiitis kapten Frolov. "Kristal on üks Eesti suurimaid noori talente ja rohkem ei peagi tema kohta midagi ütlema," lisas spordidirektor Kams.

Kes võiks tänavu suure sammu edasi teha? Peatreener Stojkovic: "Kindlasti Oskar Hõim. Ta näitas juba eelmisel aastal, et suudab vastutust kanda. Ta on väga talendikas mängija. Lisaks loodan, et Dimitri Jepihhin püsib terve ja saab oma potentsiaali näidata, sest ootan temalt palju. Samamoodi ootan palju Daniel Lutsult, kelle jaoks tuleb ülioluline hooaeg. Loodetavasti püsivad ka Abdul Razak Yusif ja Dehninio Muringen terved, et nad saaksid oma kvaliteeti väljakul näidata."

Suurim küsimärk - kuidas kõik õnnelikuna hoida?

Kuna Paide on ise rõhutanud, et meeskonnas on igale positsioonile tugev konkurents, siis tekib paramatult küsimus: kuidas kõik õnnelikuna hoida? Isegi kui meeskonnas on "20 võrdset ja kvaliteetset mängijat", siis kindlasti satub keegi olukorda, kus pole oma mänguajaga rahul.

Stojkovici ja teiste treenerite ülesanne on seda nii palju kui võimalik vältida. Keeruline, aga samasugune peavalu on ka paljudel tipptreeneritel Euroopa suurliigades. See on jalgpall ja Paide jaoks pigem luksusprobleem. 

Paide Linnameeskond
Peatreener
: Ivan Stojkovic
Abitreenerid: Ats Sillaste, Tarmo Kink
Väravavahtide treener: Jüris Sahkur
Füüsilise ettevalmistuse treener: Andrei Veis
Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo
Füsioterapeudid: Riina Riisik, Marten Männi
Mänedžer: Martin Kase
Spordidirektor: Gert Kams
Kapten: Andre Frolov
EJL-i stipendiaadid: Matrix Einer, Oskar Hõim, Kevin Metso, Sander Soo, kaks mängijat selgumisel
Eelarve: kogu klubi 2 300 000 eurot, millest esindusmeeskond 1 300 000 eurot
Duubelvõistkond: Paide Linnameeskond U21 (Esiliiga)
Koduväljakud: Paide linnastaadion ja Paide kunstmuruväljak
Meeskonna värvid: sinine ja valge
Kodulehtwww.paidelinnameeskond.ee
Esimene mäng (ühtlasi ka esimene Soccernet.ee telemäng): 3. märtsil kell 14.30 vs. Pärnu JK Vaprus (Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul)

Koosseis:

Väravavahid: Mihkel Aksalu, Ebrima Jarju, Mattias Sapp*.
Kaitsjad: Nikita Baranov, Robin Kane, Gerdo Juhkam, Hindrek Ojamaa, Dehninio Muringen, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif.
Poolkaitsjad: Andre Frolov, Alieu Gibba, Oskar Hõim, Dimitri Jepihhin, Silver Alex Kelder, Patrik Kristal, Predrag Medic, Karl Mööl, Herol Riiberg.
Ründajad: Thomas Agyepong, Daniel Luts, Siim Luts, Abega Enyang Ngu, Henrik Ojamaa, Kristofer Piht, Robi Saarma.

* - ajateenistuses.

Võimalik algkoosseis:

Talvised koossseisumuudatused:

Sisse:

Nikita Baranov (keskkaitsja, Jerevani Pjunikust) sõlmis klubiga kolmeaastase lepingu.
Robin Kane
 (keskkaitsja, Rooma Lazio U19-st) liitus klubiga.
Patrik Kristal (poolkaitsja, Levadiast) liitus klubiga.
Rafael Luts (poolkaitsja, Levadia U17-st) liitus klubiga.
Predrag Medic (Serbia poolkaitsja, Voždovacist) liitus klubiga.
Abega Enyang Ngu (Kameruni ründaja, Turonist) liitus klubiga.
Henrik Ojamaa
 (ründaja, Florast) liitus klubiga

Välja:

Siim Aer (äärekaitsja) liitus laenulepingu alusel Kuressaarega.
Babou Cham (Gambia ründaja) lahkus klubist.
Marten Henrik Kelement (poolkaitsja) lahkus klubist ja osales Harju treeningmängus.
Sergei Mošnikov (poolkaitsja) lahkus klubist ja osales Levadia U21 treeningmängus.
Oliver Niit (äärekaitsja) lahkus klubist.
Kristjan Pelt (keskkaitsja) lahkus klubist ja pani sportlaselu pausile.
Kaimar Saag (ründaja) lahkus klubist ja liitus Tulevikuga.
Dominique Simon (Prantsusmaa poolkaitsja) lahkus klubist ja siirdus Tbilisi Dinamosse.
Bubacarr Tambedou (Gambia ründaja) müüdi Tel Avivi Hapoeli.
Foday Trawally (Gambia poolkaitsja) müüdi Tuzlaspori.
Sten Jakob Viidas (ründaja) siirdus laenule KPV-sse.

Hooajaeelsed mängud

13.01. SJK Seinäjoki (FIN) - Paide Linnameeskond 3:0
20.01. Paide Linnameeskond - FC Turu Inter (FIN) 3:3 (Saarma, omavärav, Jepihhin)
24.01. FK Liepaja (LAT) - Paide Linnameeskond 0:0
27.01. Paide Linnameeskond - FC RFS (LAT) 1:4 (Piht)
10.02. Tallinna FC Flora (PL) - Paide Linnameeskond 2:3 (Saarma, Frolov, Kristal)
14.02. Paide Linnameeskond - FK Metta (LAT) 6:2 (Piht 2, Saarma, pen. Riiberg, Jepihhin, Kristal)
17.02. Paide Linnameeskond - FS Jelgava (LAT) 1:0 (pen. Riiberg)
23.02. JK Tallinna Kalev (PL) - Paide Linnameeskond 1:1 (Agyepong)

PL - Premium liiga; FIN - Soome kõrgliiga, LAT - Läti kõrgliiga; võitviikkaotus.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
ELUST KESET KANALEID
Eesti väravavaht elust kanalite linnas: elu pikimad jalutuskäigud, ootamatud võimalused ja vanema venna mõjutused
MEISTRITE LIIGA ÕHTU
PAIDE ALISTAS FLORA
Luup peale | Paide raputas krahhi ruttu kaelast. Rohevalged sumpavad Punases soos
KUIDAS SAI LEVERKUSENIST MEISTER
Sellest, kuidas Bundesligas uued mängureeglid kehtestanud Xabi Alonso tuli, nägi (vaeva), võttis Bayernilt isu ja võitis
VÄLISMAALT
PREMIUM LIIGA
Luup peale | Mängus, kus mõni mees vajas vaid ühte-kahte pallipuudet, sai Levadia oma kõige napima võidu  (galerii!)
Pikk ette (ja ise järele) | Kes otsustab asju Nõmme Unitedis?
MÕTTEAINET
INGLISMAA JUTUD
Udune Albion | Liverpool ja Arsenal jäägu massidele, gurmaanid vaatavad Wrexhamit!
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
7
7
0
0
25:2
21
2.
Paide Linnameeskond
7
5
0
2
15:8
15
3.
Nõmme Kalju FC
6
4
1
1
14:7
13
4.
Tallinna FC Flora
7
3
2
2
13:11
11
5.
Tartu JK Tammeka
6
2
2
2
9:5
8
6.
FC Kuressaare
6
2
0
4
8:19
6
7.
JK Tallinna Kalev
7
1
3
3
9:13
6
8.
JK Narva Trans
6
1
1
4
7:20
4
9.
FC Nõmme United
6
1
1
4
3:10
4
10.
Pärnu JK Vaprus
6
1
0
5
6:14
3
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID