Kolme leegionäri testinud Tulevik viigistas napilt Vaprusega (galerii!) (0)

Samuel Mandei. Foto: Brit Maria Tael

Viljandi Tuleviku jaoks algas taliturniir 1:1 viigiga Pärnu Vapruse vastu, kusjuures Rainer Peips vastas Kristen Saartsi avapoolaja väravale alles 84. minutil.

Tuleviku eest tegid kaasa uued täiendused Sander Kapper ja Pavel Marin, kes mängisid kumbki poolaja, ning lisaks kolm võõrleegionäri ja samuti uus väravavaht.

Samuel Mandei on 20-aastane Ukraina poolkaitsja ning Ayoub Sadki 21-astane Soome poolkaitsja. Eska Bakirzadeh näol on tegemist Aserbaidžaani mängumehega.

Tuleviku postide vahel seisis teisel poolajal Matheas Madik, kes on klubi sotsiaalmeedia teatel peagi Viimsi JK-st klubiga liitumas. 18-aastane puurilukk kaitses eelmisel hooajal aga hoopis FC Flora U21 meeskonna väravat ja tunnistati aastalõputurniiril Flora esindusmeeskonna ridades Premium liiga turniiri parimaks väravavahiks.

Tuleviku kodulehe kohaselt oodatakse uuel nädalal katsetele veel mitut uut mängijat. Praeguste testitavate osas ei osanud peatreener Sander Post veel midagi lõplikku öelda: "Mingi tase on neil kõigil olemas. Kas see on meile jaoks piisav, kas nad lisavad meeskonnale tugevust või on meie olemasolevatest mängijatest paremad, seda on praegu raske öelda. Aeg näitab."