Köln haaras kõigil võimalustel sarvist, väravapidu kroonisid käärid ja löök keskringist (0)

Köln kõmmutas külaliste võrku seitse palli. Foto: Scanpix / Imago images / Jan Hübner

Bundesliga laupäevases viimases mängus pakkus fännidele ohtralt rõõmu Köln, tümitades külla sõitnud Bremeni Werderit koguni 7:1. Esimesed viis väravat löödi seejuures vähem kui poole tunni sees.

Skoori avas 9. minutil vastaste vea ära kasutanud Linton Maina, peagi kärises Werderi kaitse uuesti ja Steffen Tigges suurendas edu. Viis minutit pärast teist tabamust panid Werderi kaitsjad oma väravavahi Jiri Pavlenka nadisse olukorda, tšehh pidi väravast kaugele välja tormama ja tema puhtakslöök sattus Tiggesi jalale. Kölni ründaja sättis palli mugavamalt ette ja saatis selle keskringist kauni kaarega uuesti võrku.

Peagi võttis väravalöömise enda õlule napilt suluseisu vältinud Ellyes Skhiri, imelisele perioodile pani punkti sedapuhku Pavlenka eksimusest kasu lõiganud Denis Huseinbasic. Kohe vastas nurgalöögi järel tabamusega Niclas Füllkrug, aga juba selleks hetkeks oli selge, et Werder saab rääkida vaid auväravast. Teisel poolajal sai Skhiri efektsest käärlöögist veel korra jala valgeks ning Werderi õudsele õhtule andis lõppakordi kaitsja Marco Friedli omavärav.

Liigatabelis kerkis Köln täpselt Werderi kannule, meeskondi lahutab vaid üks punkt. Siiski ei anna see neile enamat 9. ja 10. kohast.

Köln - Bremeni Werder 7:1 (5:1)
9. Linton Maina, 16., 21. Steffen Tigges, 30., 54. Ellyes Skhiri, 36. Denis Huseinbasic, 76. ov. Marco  Friedl - 38. Niclas Füllkrug