Köln nautis 86 minutit eduseisu, aga Kimmich haaras Bayernile punkti (0)

Joshua Kimmich. Foto: Scanpix / Lukas Barth / Reuters

Bundesliga liider Müncheni Bayern mängis 17. voorus koduväljakul Kölni vastu 86 minutit kaotusseisus, kuid päästis tänu Joshua Kimmichi meisterlikule sooritusele hilise 1:1 viigi.

Köln läks juhtima neljandal minutil nurgalöögi olukorras, kui Julian Chabot söötis peaga ja Ellyes Skhiri sahistas lähedalt võrku. See jäigi külalismeeskonna kohtumise ainsaks pealelöögiks raamide vahele.

Domineerinud Bayern suutis väravaga vastata alles 90. minutil, mil Kimmich kõmmutas ilusa kauglöögi latipõrkega sisse. Selle tabamusega vältis Müncheni tiim liigamängus koduväljakul kuivalejäämist, mis viimati juhtus 2020. aasta veebruaris (RB Leipzigi vastu).

2023. aastat Bundesligas kahe 1:1 viigiga alustanud Bayern edestab hetkel lähimat jälitajat Leipzigit nelja punktiga. Kolmel meeskonnal (Berliini Union, Freiburg, Frankfurdi Eintracht) on homme võimalus vähendada vahe liidriga kolmepunktiliseks.

Müncheni Bayern - Köln  1:1 (0:1)