Konstantin Vassiljev: Põhja-Iirimaa on favoriit (0)

Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev. Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev ei pääsenud mängu-eelsel pressikonverentsil küsimustest samal Windsor Parki staadionil 2011. aastal peetud mängu kohta, kus tema kaks väravat vinnasid Eesti meeskonna 0:1 kaotusseisust 2:1 võidule.

"See oli meie jaoks suurepärane õhtu. Mitte ainult tulemuse pärast, vaid me ka mängisime hästi. Too mäng jääb igaveseks meelde ja ma loodan, et homme läheb samamoodi," sõnas Vassiljev.

"Põhja-Iirimaa on nüüd võrreldes kaheksa aasta tagusega enesekindlam. Toona olime enamvähem võrdsel positsioonil, aga eelmise kuue aasta jooksul on nad oma mängu oluliselt parandanud. Eelmistes valiksarjades kogetud heade emotsioonide toel soovib Põhja-Iirimaa kindlasti ka selles valiksarjas edu saavutada. Põhja-Iirimaa on homses mängus favoriit. Aga kui näitame oma parimat kvaliteeti, siis on meil võimalus."

Vassiljevi hinnangul ei oma see tähtsust, et seekord algab valiktsükkel kevadel, mitte sügisel: "Ma arvan, et see ei muuda põhimõtteliselt mitte midagi. Äkki meie jaoks oleks natuke parem, kui stardiksime märtsis Eestis, sest seal on meil siis statistiliselt väga edukalt läinud. Aga võib-olla on nii parem, et lähme uue aasta kevadel uute lootuste ja emotsioonidega mängima. Usun, et see saab olema meie jaoks väga huvitav aasta."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID