Kõva! End pildile mänginud Edur kuulus Bulgaaria kõrgliigas esmakordselt algkoosseisu (1)

Mark Edur koduliigas FCI Levadia vastu. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Detsembrikuu saabudes on Mark Eduri käsi Bulgaaria kõrgliigas käinud oluliselt paremini kui varem. Täna saabus uus verstapost, kui äsja 22. sünnipäeva tähistanud noormees esmakordselt Veliko Tarnovo Etari algkoosseisu kuulus.

Enne 1. detsembrit oli Edur Etari eest platsile pääsenud vaid 62 minutit ja kõik need saabusid karikamängus Sozopoli vastu. Detsembris sai ta esmalt kirja 19 minutit, seejärel 20 ja täna kuulus ta juba Etari algkoosseisu, kui Montanaga 0:0 viiki lepiti. 59. minutil vahetati Edur kolmanda Etari mängijana puhkama.

11 punktist seitse on Etar teeninud viimases kolmes mängus, kui Edur platsil on käinud. Jätkuvalt ollakse küll tabelis viimasel ehk 14. kohal, ent näiteks üheksandal kohal asuv Sofia Levski on teeninud vaid neli punkti enam.