Krasnodar oli raudkindla seisu mahamängimisele väga lähedal; Marseille katastroofiline eurohooaeg sai punase lõpu (0)

Enne viimast vooru Euroopa liiga J-alagruppi kindlalt juhtinud Krasnodar jõudis väljalangemisele ootamatult lähedale, aga suudeti end siiski edasi mängida.

Enne kohtumist võõrsil Sevillaga oli Krasnodaril 12 punkti ning Sevillal ja Liege'i Standardil 9. Ainus valem, mis Krasnodari välja oleks jätnud, oleks olnud 0:4 või veel suurem kaotus ning Standardi võit.

Pealtnäha turvaline seis, aga juba kümnendaks minutiks oli Wissam Ben Yedder Sevilla 2:0 juhtima viinud. Teise poolaja alguses jäi Krasnodar kümnekesi ning Sevilla lõi ühe veel, ent neljandat siiski ei tulnud. Nende õnneks ei suutnud ka belglased Akhisarspori koduplatsil võitu noppida.

Veel kindlustasid täna edasipääsu Viini Rapid, Villarreal, Genk, Malmö, Rennes ja BATE.

Omamoodi saavutusega sai hakkama eelmise hooaja finalist Marseille, kes mängis ühes alagrupis Frankfurti Eintrachti, Lazio ja Limassoli Apolloniga. Täna kaotati kodus 1:3 Apollonile ning alagrupiturniir lõpetati vaid ühe punkti peal. Omamoodi sümboolselt teeniti täna ka kaks punast kaarti ja lõpetati eurohooaeg üheksakesi.

Viini Rapid - Rangers 1:0 (0:0)