Kreida tegi järjekordse täismängu ja Helsingborg püsib kaotuseta (Karvina kindlustas püsimajäämise) (1)

Eesti koondise poolkaitsja Vladislav Kreida koduklubi Helsingborg sai Rootsi esiliiga neljandas voorus kahe viigi kõrvale hooaja teise võidu, alistades kodus Eskilstuna 1:0.

Helsingborgi võiduvärava lõi 44. minutil Wilhem Loeper. Kreida kuulus neljandat liigamängu järjest oma koduklubi algkoosseisu ja tegi neljandat korda täismängu. Helsingborg on kaheksa punktiga teisel kohal, aga paljud meeskonnad ei ole veel neljanda vooru mängu pidanud.

Eesti koondise ääremängija Vlasi Sinjavski tööandja Karvina tegi Tšehhi kõrgliiga 30. voorus võõrsil 2:2 viigi Pardubicega. Karvina asus mängu avapoolajal juhtima, aga jäi teisel poolajal kaotusseisu ja lõi viigivärava 81. minutil. Sinjavski sekkus mängu teisel üleminutil.

Viimase kolme mänguga ainult ühe punkti teeninud Karvina asub 18 meeskonna konkurentsis 12. kohal, edestades neli vooru enne hooaja lõppu väljalangemistsooni 12 punktiga, aga on püsimajäämise kindlustanud, sest omavahelised mängud on Karvina kasuks.

Heidi Melis oli teist korda Itaalia naiste tugevuselt kolmandas liigas Ternana algkoosseisus, kui tema koduklubi kaotas võõrsil Chietile 0:1. Melis mängis kõik 90 minutit. Ternana on 11 naiskonna konkurentsis viiendal kohal.