Kreida tegi karikasarjas debüüdi, Käit mängis Pogba venna vastu (0)

Vladislav Kreida. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Vladislav Kreida ametlike kohtumiste debüüt Helsingborgi eest lõppes 1:1 viigiga kaks liigat madalamal mängiva Gauthiodi vastu.

Helsingborg oli oma Rootsi karikavõistluste alagrupifaasi esimeses kohtumises pikalt kaotusseisus, viigivärava lõi Max Svensson 81. minutil. Kreida tegi kaasa terve kohtumise.

Neljaliikmelisest alagrupist edasi veerandfinaali pääseb vaid grupi võitja.

Domžale poolkaitsja Mattias Käit oli tunnistajaks Paul Pogba vanema venna Mathias Pogba debüüdile Sloveenia kõrgliigas.

Domžale alistas Sežana Tabori 2:1. Käit sekkus vahetusest 1:1 viigiseisul 65. minutil, Tabori särki kandnud Mathias Pogba vahetati sisse 77. minutil. Otsustav värav löödi 89. minutil. Domžale tõusis liigatabelis neljandale kohale.

Henri Järvelaid tegi kaasa esimese poolaja, kui tema koduklubi Vendsyssel kaotas Taani esiliigas Viborgile 0:1. Värav löödi 32. minutil. Tabelis asub Vendsyssel 12 meeskonna seas 10. positsioonil.

Vlasi Sinjavski veel vigastuse tõttu Tšehhi kõrgliigas debüüti ei teinud, kui tema leivaisa Karvina viigistas 1:1 Libereci Slovaniga. Karvina paikneb 11. tabelireal.