"Kriisi" lõpetanud Liverpool kerkis taas liidriks (täiendatud!) (0)

Inglismaa kõrgliigas suutis Liverpool kahemängulise 1:1 viikide seeria lõpetada, kui koduväljakul suruti ilma probleemideta põlvili Bournemouth.

Liverpool lahendas Anfieldil asjad ära varakult. 24. minutil tegi neljandat mängu järjest skoori Sadio Mane, kümme minutit hiljem tõstis Georginio Wijnaldum stiilselt palli väravasse ning kohe teise poolaja alguses lõpetas lühikese, kuid see-eest imeilusa rünnaku Mohamed Salah. Egiptlane sai seega kirja oma karjääri kuuenda värava Bournemouthi vastu ning nõnda palju palle on ta löönud veel vaid Watfordi võrku.

Tänavusel hooajal kohutava võõrsilmänguga silma paistnud Arsenal sõitis külla tabeli punasele laternale Huddersfieldile. Viimati 2016. aasta augustis Premier League'is võõrsilmängus puhkepausiks enam kui ühe väravaga juhtinud Arsenalil õnnestus täna võtta poolajaks sisse 2:0 eduseis.

Unai Emery hoolealused suutsid viiemängulise võõrsilmängude võiduta seeria ka lõpetada, kuid hooaja esimene nullimäng väljaspool Emiratesi staadionit jääb veel oma aega ootama.  "Puhtad linad" rikkus ära Sead Kolasinaci hiline omavärav.

Tabeli keldrikorrusel pidasid vägeva lahingu maha Southampton ja Cardiff. Southamptonil õnnestus esimesel üleminutil viigini jõuda, kuid Walesi hetke parim klubi suutis siiski kolm punkti endale haarata.

Omamoodi magusa võidu teenis Watford, kes oli 1:0 üle Evertonist. Magusaks muutis võidu asjaolu, et Evertonis tulise tooli peal istuv peatreener Marco Silva lahkus eelmise hooaja keskel tüliga just Watfordist.

Crystal Palace - West Ham 1:1 (0:1)