Kruglov: treener ütles, et kes selle mängu võidab, võidab karika (+ Vihmann) (3)

Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna FCI Levadia kapten, äärekaitsja Dmitri Kruglov rõõmustas, et tänases 2:1 võidus suure rivaali Flora üle olid kõik asjad paigas.

"Tahtsime peale viimast kaotust, siin samal staadionil [liigas] 0:3, ennast rehabiliteerida. Me õnnestusime täna kõikides aspektides, nii taktikaliselt kui agressiivsuselt. Ainult üks viga kripeldab natuke, aga see on jalgpall. Täna olime seda võitu väärt."

Poolajal oli Levadia riietusruumis üsna tuline. "Nojaa, aga ma ei taha praegu sellest rääkida. Kõik, mis oli riietusruumis, jääb sinna," muigas Kruglov. "Jah. Oli. Väga harva olen näinud [Rogicit], kui ta on väga rahul."

"Treener ütles, et kes võidab selle mängu, on arvatavasti järgmine karikavõitja. Hooaja alguses õnnestus meil Flora vastu rohkem, karikafinaal ja kaks korda võitsime. Derbi on derbi ja siin peab kontsentreeruma natuke eriliselt."

Otsustava karistuslöögi eel seisid palli taga Kruglov ja Tkatšuk kahekesi - kuidas otsus langetati? "Siin pole midagi - kui on paremaga mugavam, siis Jura [Tkatšuk] lööb," ütles vasakujalgne Kruglov kindlalt. Karistuslöögi andis ära Madis Vihmann, kes jäi Rasmus Peetsoni teekonnale lihtsalt ette.

"Täpselt nii oligi. Ei olnud kuskile astuda ja kohtunik tõlgendas veana. Oli väga raske eest ära saada kuskile," märkis Vihmann ja kinnitas, et tema jaoks seal viga ei olnud.

"Väga võrdsete mäng ja kummalegi poole pidi kalduma, Levadia kasutas ära karistuslöögi. Ega neil rohkem väga palju võimalusi ei olnud. Kui edasi ei pääse, jääb see kripeldama."

Flora jaoks on nüüd karikarong läinud, mis tähendab, et jaht kodusele meistritiitlile saab uue hoo sisse. "Nüüd on iga mäng on vaja võtta ja Kaljul hoida survet peal. Mina küll usun, et kõik on võimalik," kinnitas Vihmann.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (3)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROOPA LIIGA
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
PÕNEVAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID