Kummituste mängus elutähtsa võidu saanud Gladbach jättis lootuse ellu (1)

Bundesligas püsib jätkuvalt medali- ja isegi tiitlikonkurentsis Mönchengladbachi Borussia, kes alistas kodus 2:1 Kölni.

Tühjade tribüünide ees - koroonamure on jõudnud ka Saksamaale - kulus Gladbachil skoori avamiseks 23 minutit, siis oli täpne Breel Embolo. Enne kohtumist oli staadioni väravad taga sissepääsu nõudnud kaks kummitusteks riietatud Gladbachi fänni, kaasas loosung: "Kummitusmäng - lubage sisse!" Isegi kohtunik Deniz Aytekin kurtis enne kohtumist antud intervjuus, et fännideta pole tegu justkui õige asjaga.

70. minutil sai Gladbach Kölni meeste omaväravast kätte kaheväravalise edu ja ehkki Kölnil õnnestus ootamatult libastunud Yann Sommeri prohmakast veel vahet vähendada, lõppes kohtumine siiski kodumeeskonna jaoks tähtsa võiduga. Pärast lõpuvilet lasid mitusada staadioni kõrvale kogunenud fänni saluuti, mängijad ja treenerid ronisid aga tribüüni kohale trepikäiku, et sealt poolehoidjatele lehvitada.

Liigatabelis jääb Gladbach nüüd liidrist Bayernist maha kuue punktiga, ent teisel kohal olev Dortmundi Borussia on vaid kahe punkti kaugusel.

Mönchengladbachi Borussia - Köln 2:1 (1:0)