Kümnemeheline Brugge viigistas Lazioga, "oma poiss" kukutas Zeniti (0)

Axel Witsel. Foto: Scanpix / Dmitri Lovetsky / AP

Meistrite Liiga teisipäev algas kahe kohtumisega - Roomas läksid vastamisi kohalik Lazio ja Club Brugge, Peterburis võõrustas Zenit Dortmundi Borussiat.

Lazio asus Brugge vastu kohtumist 12. minutil juhtima, kui skoori avas Joaquin Correa. Brugge ei lasknud itaallastel aga rõõmu kaua nautida ning vaid kolm minutit hiljem viigistas Ruud Vormer seisu.

Lazio asus teiskordselt juhtima 27. minutil, kui nende ründetuus Ciro Immobile penalti realiseeris. Kuigi Bruggel olid veel kõik võidušansid olemas, tegi nende seisu oluliselt keerulisemaks endi vasakkaitsja Eduard Sobol, kes 39. minutil oma teise kollase ja ühtlasi punase kaardi võttis.

Hoolimata vähemusest lõi Hans Vanaken 76. minutil tabloole viigiseisu, kuid enamaks võimelised poldud ning kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Peterburi Zenit asus 16. minutil Sebastian Driussi väravast Borussia Dortmundi vastu 1:0 juhtima ning eduseisu nauditi pea kolmveerandtunni jagu. Pidu kohtumise lõpuni kestma aga venitada ei suudetud ning Lukasz Piszczeki 68. ja pikaajalise Zeniti oma poisi Axel Witseli 78. minuti väravad tõid võidu Dortmundile.

Dortmundi eest tegi oma Meistrite Liiga debüüdi 16-aastane Youssoufa Moukoko, kellest sai 16 aasta ja 18 päeva vanuselt ühtlasi noorim mängija, kes Meistrite Liigas platsil käinud.