La Liga viigimeister pigistas võõrsilt järjekordse punkti välja (0)

Hispaania kõrgliigas kulgeb erakordset teed pidi Huesca meeskond. Kümnenda vooru avakohtumises tehti Osasunaga 1:1 viik, mis oli Huescale sel hooajal juba seitsmes.

Ehkki kõrgliigas ollakse ainsa meeskonnana siiamaani võiduta, on ka kaotust tunnistatud vaid kolmel korral, kusjuures alla on jäädud vaid kuuendal kohal olevale Cadizile, neljandat kohta hoidvale Real Madridile ja tabelijuhile Real Sociedadile. Seekord oldi pikalt ka kolmes punktis kinni, sest juba viiendal minutil viis Sandro Ramirez külalised Osasuna väravavahi Sergio Herrera ebaõnnestunud tõrje järel ette, kuid teise poolaja keskel jõudsid võõrustajad viigini.

Osasunal on punkte tabelis 11, mis annab neile ka 11. koha. Seekordne viik oli neile kolme võidu ja nelja kaotuse kõrval teine

Osasuna - Huesca 1:1 (0:1)