Lamela sahistas juba esimesel minutil ja tulega mänginud Sevilla avas lõpuks võiduarve (0)

Sevilla alustas Espanyoli vastu kiire väravaga. Foto: Scanpix / Pau Barrena / AFP

Hispaania kõrgliiga hooaega ühe viigi ja kolme kaotusega alustanud Sevilla avas lõpuks võiduarve, kui võõrsil alistati Espanyol, kes oli lähedal imelisele tagasitulekule.

Sevilla asus juba esimesel minutil juhtima, kui Erik Lamela realiseeris Jose Angel Carmon söödu väravaks. Carmona kerkis esimesel poolajal Sevilla kangelaseks, sest lisaks resultatiivsele söödule sahistas noor hispaanlane kaks korda ka ise, kui viis Sevilla 2:0 ja 3:0 juhtima.

Espanyol ei olnud alla andnud, sest Joselu lõi avapoolaja neljandal üleminutil penaltist ühe värava tagasi ja Martin Braithwaite vähendas teise poolaja keskel kaotusseisu 2:3 peale. Lamela sai 84. minutil teise kollase kaardi ja Sevilla mängis seejärel kümnekesi, aga hoidis eduseisust kinni ja kirjutas liigatabelisse esimesed võidupunktid. Espanyol on sarnaselt Sevillale saanud ühe võidu, ühe viigi ja kolm kaotust ehk kokku neli punkti.

Rayo Vallecano sai kodus Valenciast 2:1 jagu. Isi Palazon viis võõrustajad viiendal minutil juhtima ja Nico omavärav teise poolaja alguses suurendas nende eduseisu kaheväravaliseks. Mouctar Diakhaby lõi küll kolmandal üleminutil ühe värava tagasi, aga enamaks külalised võimelised polnud. Vallecano on viie mänguga kogunud seitse ja Valencia kuus punkti.

Rayo Vallecano - Valencia 2:1 (1:0)