Lampardi magus võit Chelsea üle hoiab Evertoni lootust elus (0)

Frank Lampard. Foto: Scanpix / Action Images via Reuters / Jason Cairnduff

Londoni Chelsea legend Frank Lampard sai Evertoni peatreenerina ülivajaliku võidu oma pikaaegse koduklubi üle, mis lisab klubile kõvasti lootust püsimajäämise eest võitlemisel.

Chelsea valdas küll ligikaudu 80% mänguajast palli, kuid Everton pigistas 1:0 võidu välja tänu Richarlisoni tabamusele teise poolaja alguses. Brasiilia ründaja röövis ise Chelsea viimaselt kaitsjalt palli ning lahendas tekkinud olukorra.

Võidupunktid ei tõstnud Evertoni veel punasest tsoonist välja, kuid nad tõusid Burnley'st ja Leedsist kahe punkti kaugusele, omades veel ka ühte kohtumist varuks.

Tottenham lõpetas samal ajal kahemängulise koperdamiste seeria, alistades kodus 3:1 Leicesteri ning haarates neljanda tabelirea hetkel enda valdusse. Arsenalil on aga võimalus see koht tagasi võtta, kui nad täna West Hamist jagu saavad.

Son Heung-Min sai kirja kaks pluss ühe, kui Harry Kane lõi juhtvärava tema tsenderdusest ning lõunakorealane ise lisas teisel poolajal kaks tabamust.

Tottenham - Leicester  3:1 (1:0)