Läti meistri alistanud Flora jätkab Balti liigas täiseduga (lisatud tipphetked!) (0)

Floral on kolmest mängust kolm võitu. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste Balti liiga neljandas voorus alistas Tallinna FC Flora 1:0 Läti meistri SFK Riga.

Flora alustas Tallinnas Lilleküla harjutusväljakul peetud kohtumist initsiatiivikalt, kui Kristina Teern juba viiendal minutil vastaste väravat ohustas, kuid seekord veeres pall veel väravast mööda, kirjeldab jalgpall.ee. 24. minutil oli suurepärane võimalus löögile pääseda ka Lisette Tammikul, kuid lätlannade väravavaht tõrjus. Pärast pikka otsimist ja proovimist õnnestus Teernil 27. minutil Flora lõpuks juhtima viia. Teisel poolajal väravaid ei sündinud.

Flora kapten Kristiina Tullus tõdes mängujärgses intervjuus, et oli väga raske mäng. "See oli esimene mäng pärast pikka pausi, lisaks ka hooaja esimene murumäng ja ka esimene mäng nii sooja ilmaga," rääkis Tullus. "Meil on siit mängust väga palju õppida, näiteks seda, kuidas säilitada rahu, mis meil mängu lõpus juba välja tuli, aga kindlasti saab paremini. Samuti kuidas palliga paremini mängida ja omavahel koostööd teha. Ja muidugi ka seda, kuidas rohkem väravaid lüüa," lisas Tullus.

Pärast kolme mängitud kohtumist on Flora täisedu ehk üheksa punktiga tabeliliider. Lisaks Rigale on 5:3 alistatud Saku Sporting ja 3:0 Riia FS Metta. Naiskonna jaoks jätkub Balti liiga 3. juunil, kui minnakse vastamisi Leedu klubi Vilniuse MFA Žalgirisega.