Lazio 21 mängu kestnud puutumatusele tõmmati joon alla (0)

Serie A tiitliheitlusesse tõi pöörde Atalanta, seljatades eelmised 21 vooru kaotuseta püsinud Lazio 3:2. Nüüd omab Juventus tipus neljapunktist edu.

29. septembril alguse saanud imeline seeria oli katkemisele lähedal juba oktoobri keskel, kui poolajaks Atalanta vastu 0:3 kaotusseisu jäädi. Aga Lazio ei andnud toona alla ja päästis viigi. Nagu küla koerale, nõnda koer ...?

Nüüd juhtis Lazio Atalanta kodus tosina minutiga 2:0, aga verest välja ei löönud Meistrite liiga veerandfinalisti isegi Sergej Milinkovic-Savici 20 meetrilt teele lajatatud kuul. Ruslan Malinovski kahur paukus võrdväärselt ja surve tõi tulemuse, kui kümmekond minutit enne lõppu keskkaitsja Jose Luis Palomino peaga võiduvärava lõi.

Teises õhtuses matšis oli Sampdoria lähedal Roma üllatamisele, kuid Edin Džeko kaks väravat päästsid võõrustajate naha. Ühtlasi püsitakse endiselt Meistrite liiga koha nõudlejate ringis.

Atalanta - Lazio 3:2 (1:2)
38. Robin Gosens, 66. Ruslan Malinovski, 80. Jose Luis Palomino - 5. ov. Marten de Roon, 11. Sergej Milinkovic-Savic

Roma - Sampdoria 2:1 (0:1)