TV

Leedukad hoidsid kodus nulli, lätlased lõid võõrsil värava (0)

Lätlaste Riia FC ja leedukate Marijampole Suduva hoidsid Euroopa liiga viimase valikringi avakohtumistes elus lootust alagrupiturniirile pääseda.

Suduva hoidis kodus oma värava puhtana ja viigistas Budapesti Ferencvarosega (Ungari) 0:0.

Riia mängis võõrsil Kopenhaageniga (Taani) esimese poolaja 1:1 viiki ja oli normaalaja lõppedes 1:2 kaotusseisus, aga lasi üleminutitel taanlastel vee ühe tabamuse meisterdada. 1:3 kaotus teeb olukorra Riia jaoks raskeks, aga hoiab tänu võõrsilväravale siiski lootusi elus.

See, kes pääsevad Euroopa liiga alagrupiturniirile, selgub kordusmängudes järgmise neljapäeva õhtul.

Suduva - Ferencvaros  0:0 (0:0)

Kopenhaagen - Riia FC  3:1 (1:1)
18. Viktor Fischer, 62. pen. Pieros Soteriou, 90+3. Mohammed Daramy - 41. Vladimirs Kamešs