Leegionäridega varustatud Paide duubel murdis Nõmme Unitedi võimsa koduseeria (0)

Sekou Amadou Camara (paremal) lõi täna viimase värava. Foto: Imre Pühvel

Esiliigas said võidupunktid kirja kaks võõrsilväljakul mänginud duubelmeeskonda: Paide Linnameeskonna U21 alistas 4:0 Nõmme Unitedi ning Tallinna FCI Levadia noored langetasid napilt Tartu Tammeka U21.

Selgelt ühepoolsem duell toimus pealinnas, kus senistes kodumängudes suurepärast vormi näidanud Nõmme United (5:0 Pärnu JK, 4:0 Tartu Welco, 2:1 Flora U21) jäi kindlalt alla Paide noortemeeskonnale. Viigiseisus saadi olla vaid kaks minutit ning kohe peale seda skooris 48 matši Premium liigas pidanud Kristjan Pelt. Kaheksa minutit hiljem jõudis nõmmekate võrku juba teine pall, kui Hadji Drame lõi oma hooaja neljanda kolli.

Teisel poolajal toodi küll peaaegu kogu varumeeste pink mängu, kuid midagi paremaks selline vangerdus ei teinud: Raimond Eino ja Sekou Amadou Camara kasvatasid omade eduseisu veelgi ning seega lõppeski matš 0:4 seisul.

Heade mõtete linnas peeti aga ootamatult põnev kohtumine Tammeka ja Levadia duublite vahel. Kuigi divisjoni seitsmekordne meister oli 20. minutiks 2:0 eduseisus, siis pisut enam kui poole tunniga suutsid võõrustajad seisu viigistada.

Sinisärkide pingutustel aga liialt suurt mõtet polnud, kuna vaid kaheksa minutit peale Giacomo Uggeri viigiväravat olid nad taas kaheväravalises kaotusseisus. Kuigi üks suudeti veel tagasi lüüa, siis neljandaks, üldseisu taaskord viigistavaks, väravaks enam jaksu ei olnud.