Legioniga liitunud Sidorenkov: eesmärk on kõrgliiga koht (7)

Sidorenkov tegi tänavu talvel Narva Transi ridades kaasa ühes kohtumises, kuid piirilinlaste lepingupakkumist ta vastu ei võtnud. Foto: Liisi Troska

Möödunud aastal Esiliiga B võitnud Tallinna JK Legioni ridadega liitunud Andrei Sidorenkovi (35) sõnul on meeskonna tänavune eesmärk kindlasti aste kõrgemale, Premium liigasse tõusta. 

Viimases kolmes Taliliiga kohtumises Legioni ridades kaasa teinud ning ka ühe värava löönud Sidorenkov otsustas eile koos Maksim Lipiniga Esiliiga klubiga lepingu sõlmida.  

Pikalt Narva Transi radaril olnud ning ka lepingupakkumise saanud Sidorenkovi otsus pealinna jääda oli suuresti seotud perekondlikel ning elulistel põhjustel. "Mu prioriteet oli Tallinna jääda. Lapsed on suureks kasvanud ja vajavad rohkem tähelepanu," ütles Sidorenkov Soccernet.ee-le.

"Denissiga (Belov, Legioni president ja treener - M. J.) suhtlesime veel eelmisel aastal ja juba siis sain tema plaanist teada. Siiamaani on kõik toimunud nii nagu ta mulle rääkis ja see aasta on võistkonnas asjad muutunud veelgi professionaalsemaks. Olen mitmeid kordi temaga kohtunud ja sain aru, et Legioni tulevikuplaan on selge ning tõsine," rääkis Sidorenkov oma tagamaadest, miks tema lõplik otsus Legioni kasuks langes. Samuti tingimused võrreldes mõne teise Esiliiga tiimiga on märgatavalt paremad. "Esiliigas mängida Kadriorus - see on päris lahe!"

Juba eelmisel aastal näitas Legion oma ambitsiooni ja väga head minekut ning tänavuste täiendustega on oodata neilt veelgi suuremaid tegusid. "Meeskonna eesmärk on kindlasti kõrgliiga koht järgmisel aastal." Isiklikus plaanis soovib Sidorenkov ka pärast karjääri jalgpalliga seotud olla ning tegeleb selles suunas, et putsade varna riputamisel saaks 23-kordne internatsionaal spordimaastikul jätkata. "Ise olen praegu treeneri litsentsi omandamas ja ehk saan sellel rajal ka endale kogemust juurde," ütles ta lõpetuseks.

SEOTUD LOOD
7 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (7)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
KLAVAN NAASIS TREENINGUTELE
Hea uudis! Klavan alustas meeskonnaga treenimist
SOCCERNET.EE BELFASTIS
EM-VALIKSARJA ALGUS
NOORTEKOONDISE SAJANDI VÕIT
VAATA JÄRELE: Eesti U17 tegi Prantsusmaale uut ja vana  (galerii!)
KODULIIGAST
Jõhvi jalgpallikeskuse rajamiseni võib minna veel aastaid  (abivallavanem optimistlik ei ole)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga
TREENINGMÄNGUD
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga (0)