Leht: noored vaatavad ülespoole, aga esimene siht on püsimajäämine (2)

Foto: Brit Maria Tael

Nii Tartu Welco väravavaht Edgar Leht kui Tallinna Kalevi U21 meeskonna keskkaitsja Markus Allast sõnasid pärast 1:1 seisuga lõppenud kohtumist, et viik oli õiglane tulemus.

"Hästi lahtine ja võitluslik mäng oli, aga mul on kahju, et publikut nii vähe oli - väljakul oli huvitav olla ja usun, et inimestel, kes vaatasid, oli ka täitsa okei. Mõlemad tahtsid ja lõpus läks hästi lahtiseks, palju puudu ei jäänud, et kumbki võistkond oleks ära löönud. Meie peame rahul olema ja võib Kalev ka rahul olla."

Kuigi tabelis ollakse Kalevist ees, siis ei tuldud Tallinnasse konkreetselt kolme punkti järele. "Jääme viigiga rahule. Kalev on meist küll taga, aga heal päeval võivad nemad meid võita ja meie neile kaotada. Punkt on siit väga okei saada."

"Kui noored poisid vaatavad ülespoole, siis esimene siht on kindlustada püsimajäämine. Nii kaua kui matemaatiliselt kindel ei ole, siis peame kõik tegema selle jaoks, et järgmisel aastal ka Esiliigas mängida. Kui see on tehtud, siis saab hakata üles vaatama."

Markus Allast: "Usun, et aus oli küll, aga võit oleks väga magus olnud täna. Arvestades seda, et meil tulevad mängud, kus on suur võimalus punkte haarata, siis jäi pisut kripeldama. Läksime juhtima, aga lasime ära lüüa. Arvan, et külmast närvist jäi puudu. See tuleb ka kogemuse pealt - noored mängijad ja tuli selline loll karistuslöök."

Vaata intervjuusid täispikkuses alates 2:01:15:

SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Põhja-Iirimaa peatreener Michael O'Neill: kui me Eestit ei võida, oleme plindris
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID