Leipzig virutas Bundesligas liidrile neli väravat (0)

Mängu kangelane Dominik Szoboszlai. Foto: Scanpix / Annegret Hilse / Reuters

Stuttgart oli avavooru järel Bundesliga liider (tänu 5:1 võidule Greuther Fürthi üle), kuid kaotas teises voorus 0:4 Leipzigile.

Oma karjääri kaks esimest Saksamaa kõrgliiga väravat lõi 20-aastane ungarlane Dominik Szoboszlai, kes oli Leipzigiga liitunud Salzburgist talvises üleminekuaknas, kuid seejärel pool aastat vigastuse tõttu vahele jätnud. Ta avas skoori 38. minutil, kui saatis karistusala nurgast palli tagumisse küljevõrku. Teisel poolajal sahistas ta otse karistuslöögist.

Szoboszlai kahe tabamuse vahele mahtus värav, mis saavutati teise poolaja kõige esimesest rünnakust, mil ilusa söödumängu lõpetas Emil Forsberg. Kohtumise lõppseisu vormistas Andre Silva penaltist.

Esimeses voorus 0:1 Mainzile kaotanud Leipzigil on nüüd sarnaselt Stuttgartiga kolm punkti.

Leipzig - Stuttgart  4:0 (1:0)