Lepik virutas kübaratriki, ent suurest kaotusest see ei päästnud (0)

Eesti rannajalgpallikoondis, kes läbis Portugalis edukalt MM-valikturniiri eelringi, alustas alagrupiturniiri suure kaotusega Šveitsile, kellele jäädi alla 4:12.

Juba avakolmandiku järel 0:5 kaotusseisus olnud Eesti resultatiivseimaks kerkis kaptenipaela kandev Sander Lepik, kes lõi kolm väravat. Ühe värava lisas Kaspar Kotter, teatas jalgpall.ee.

Teisipäeval ja kolmapäeval mängivad eestlased päeva esimese kohtumise, kui teisipäeval kohtume Prantsusmaaga ja päev hiljem Aserbaidžaaniga. Mõlema kohtumise avavile kõlab kell 12.00.

Valikturniiril pääseb igast alagrupist veerandfinaali kaks paremat. Pärast alagrupimänge mängitakse neljapäeval, 24. juunil esimesi kohamänge, kui platsile tulevad alagrupis viimase kahe hulka kuulunud võistkonnad, kelle lõplikud kohad selguvad järgmiste kohamängudega 25. juunil. Reedel, 25. juunil peetakse ka veerandfinaale. Turniiri kõrgeimate kohtade omanikud selguvad laupäeval ja pühapäeval.

Finaalturniir peetakse Venemaal 19.–29. augustini 16 meeskonna osavõtul. Lisaks võõrustajatele pääseb Euroopast finaalturniirile neli meeskonda.