Lepingut pikendanud Heinalt korralik esitus, Arsenal purustas Chelsea noored (4)

Eesti koondise esiväravavaht Karl Jakob Hein pidas Arsenaliga uue lepingu sõlmimise järgse esimese mängu, kui klubi U23 meeskonna Chelsea eakaaslaste vastu 6:1 võiduni aitas.

Arsenali niigi suure seljavõidu muudab veelgi hämmastavamaks fakt, et koguni 53 minutit sai Chelsea mängida üheteistkümnekesi kümne vastu.

Kaks väravat kuuest sai enda nimele Folarin Balogun, kes tänavu kahes kohtumises ka Premier League'is platsil käinud. Balogun tegi oma tembu ära esimese 37 minutiga, sest just tema võeti Omar Rekiki punase kaardi järel välja. Kübaratriki lõi suvel Fulhamist üle tulnud Mika Bierith.

Chelsea tegi Heina värava suunas seitse pealelööki, millest päris viimane lendas sisse, aga mitmel puhul pidi ka eestlane oma paremad oskused mängu panema.

Arsenal U23 alustas Premier League 2 hooaega kaotusega, aga pärast seda on võetud neli võitu järjest ja tabelis annavad 12 punkti viie vooru järel teise koha.