Lepistu: sellises mängus loeb toores tahe (0)

FCI Levadia poolkaitsja Brent Lepistu. Foto: Brit Maria Tael

Enne Premium liiga 5. vooru täisedu omanud FCI Levadia poolkaitsja Brent Lepistu märkis pärast Nõmme Kaljult saadud 0:2 kaotust, et väga võitluslikus kohtumises otsustasid tulemuse pisiasjad, milles Kalju erinevalt neist õnnestus.

Hiiul peetud kohtumine oli katkestuste- ja vigaderohke, kollane kaart tõusis seitse korda. Miks mäng selliseks kujunes? "Üks asi on sitt väljak, kunstmuru. Teine asi oli mängu üldine iseloom. Kalju mängib, nagu teame, suhteliselt lihtsat jalgpalli. Pallid ette ja kui sealt midagi tuleb, siis tuleb. Hästi palju kahevõitlusi, mida me esimesel poolajal natuke liiga palju kaotasime.

Meie veidi magasime ja Kalju sai lihtsa värava. Teisel poolajal lõid nad standardolukorrast teise. Sellises mängus loeb toores tahe. Et kes tahab seda teist palli üles korjata? Ebameeldivaid momente on hästi palju, aga tuleb osata ka sellist jalkat mängida. Kahjuks Kalju oli selles täna parem," rääkis Lepistu.

"Pidev ping-pong käis. Liiga palju vigu ja mänguseisakuid, head rütmi oli raske saavutada. Kuigi teise poolaja lõpus mängisime tänast mängupilti arvestades palliga päris okei mängu. Suutsime toimetada pallid ka karistusalasse, kus oli asi aga kaootiline. 50-50, aga ei langenud täna meile," lisas Levadia poolkaitsja.

Premium liiga 6. voorus kohtub võõrustab Levadia laupäeval kell 13 tabelis üllatuslikult neljandal kohal paiknevat Tallinna Kalevit.

Fotograaf: OLIVER TSUPSMAN