Lepistu tegi Rumeenia kõrgliigas debüüdi ja Mioveni teenis hooaja kolmanda võidu (4)

Brent Lepistu on üks paljudest uutest mängijatest Miovenis. Foto: CS Mioveni / Facebook

Brent Lepistu tegi Rumeenia kõrgliigas debüüdi, kui sekkus võõrsil Mioveni võidumängus lähirivaali Arad UTA vastu vahetusest.

Kui eelmises voorus veel eestlasest poolkaitsja ei kuulunud Mioveni koosseisu, siis seekord alustas Lepistu pingilt ja vahetati 55. minutil 2:0 eduseisus väljakule, olles Mioveni esimene vahetusmees. Kodumeeskond lõi 81. minutil ühe värava tagasi, aga Mioveni hoidis üheväravalisest eduseisust kinni ja võitis 2:1.

Mioveni teenis hooaja kolmanda võidu, kuid jätkab sellele vaatamata liigatabelis viimasel kohal, kaotades eesolevale UTA-le viie punktiga. Mioveni järgmine mäng toimub 5. veebruaril, kui koduväljakul minnakse vastamisi kuuendal kohal asuva Sfantu Gheorghe Sepsiga.

Henri Anieri koduklubi Muangthong United alistas Tai kõrgliigas koduväljakul Nakhon Ratchasima 3:0. Eesti koondise ründaja puudus koosseisust. Hooaja viienda võidu saanud Muangthong paikneb liigatabelis kaheksandal kohal.