Levadia alistas Venemaa karikafinalisti (7)

Mark Oliver Roosnupp lõi Levadia võiduvärav. Foto: Brit Maria Tael

Premium liiga mullune teine Tallinna Levadia alustas Küprosel toimuvat FNL Cupi 1:0 võiduga Venemaa karikavõistlustel mullu finaali välja purjetanud Kurski Avangardi vastu.

Mängus Venemaa esiliigas kolmandat kohta hoidva Kurskiga oli pallivaldamine kogu kohtumise vältel kergelt Levadia käes.

Kuigi võimalusi jagus mõlemale meeskonnale võrdselt, lõi mängu ainsa värava 31. minutil Levadia. Dmitri Kruglovi nurgalöögile said esimesena pea vahele Kurski kaitsjad, kuid pall kukkus Mark Oliver Roosnupule, kes palli põlvega omaks võttis ning seejärel otse õhust väravasse virutas.

Juri Tkatšuki kahe kollase kaardi tõttu mängu kümnekesi lõpetanud Levadia jätkab Venemaa esiliiga karikavõistlusi teisipäeval mänguga Moskva Spartaki duubelmeeskonna vastu. Kokku peab Levadia Küprosel viis mängu.