Levadia kaotas Türgis valitsevale Gruusia meistrile (2)

Levadia kaotas Türgis 0:1 Tbilisi Dinamole. Foto: Katariina Peetson / Jalgpall.ee

Tallinna Levadia kaotas Türgis peetud treeningmängus 0:1 valitsevale Gruusia meistrile Tbilisi Dinamole.

Kohtumise ainuvärav sündis 79. minutil. Dinamo mehed toimetasid palli paremalt äärelt karistusalasse Davit Skhirtladzele. Skhirtladze mängis kokku Gabriel Siguaga, pääses viiekasti joonelt löögile ning saatis mänguvahendi väravavõrku.

Grusiinidel oli mängu jooksul mitmeid väravavõimalusi, kuid äsja A-koondises debüteerinud Karl Andre Vallner suutis kahju hoida minimaalsena. Avapoolajal päästis rohesärke ka post. Ka Levadia pallurid otsisid väravat, kuid see jäi leidmata. Lõppseis 1:0 Dinamole.

Levadia viibib hetkel Türgis treeninglaagris. Järgmise kolme nädala jooksul mängib Tallinna klubi viis treeningmängu, matšide toimumisajad on selgumisel. Levadia jaoks algab hooaeg viiendal märtsil, kui Premium liiga avavoorus võõrustatakse Pärnu Vaprust.